PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836}
7,6 520 497
ocen
7,6 10 1 520497
8,4 45
ocen krytyków
American Beauty
powrót do forum filmu American Beauty

Gatunek

ocenił(a) film na 9

Dramat jak najbardziej ale komedia? Gość, który to oznaczał miał niezłe zaćmienie mózgu.

tomek00225

Poczytaj drogi tomku trochę, wróć do książek z Języka Polskiego, a zrozumieć powinieneś swoje błędne rozumowanie.

ocenił(a) film na 9
Mr_Airplane

Imiona piszemy z wielkiej litery a język polski z małej (z wielkiej byłoby gdyby chodziło o państwo/naród) jeśli już chcesz być taki ą ę
Oświecisz mnie dlaczego sądzisz, że moje rozumowanie jest "błędne"?
Przy okazji oświeć ludzi z imdb: http://www.imdb.com/title/tt0169547/

tomek00225

Znam podstawy pisowni, jednak wpisując jako nick swoje imię przez małe "t" nie dałeś mi większego wyboru, uznałem to za nazwę własną, a co za tym idzie uszanowałem Twój wybór.

ocenił(a) film na 9
Mr_Airplane

Bzdura, jeśli zwracasz się do nicka piszesz go całego a nie tylko fragment ale kij w to. Więc Mr_Airplane oświecisz mnie w końcu czemu możemy uznać ten film za komedię czy dalej będziesz rzucał ogólnikami? Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
tomek00225

początek filmu był jednym z najzabawniejszych jakie widzialam, o ile sie ogladalo uwaznie i rozumialo.

ocenił(a) film na 9
gabrielja

Jasne ale to nie wystarczy by dany film określić jako komedię. W 99% filmów są wątki komediowe, to co, mamy je wszystkie uznać za komedie? Litości. Poza ty komedię cechuje pomyślne zakończenie, no chyba że czarną :)

ocenił(a) film na 10
tomek00225

Komedię cechuje pomyślne zakończenie, ale film komediowy niekoniecznie.

ocenił(a) film na 9
gabrielja

Myślę, że rządzą się podobnymi prawami ;)

ocenił(a) film na 10
tomek00225

podobnymi ;3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones