PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611322}
6,8 144 227
ocen
6,8 10 1 144227
6,2 38
ocen krytyków
American Hustle
powrót do forum filmu American Hustle

Tak naprawde malo wciagajacy film, wrecz pretensjonalnie chcacy swoim caloksztaltem zrobic wrazenie. Tylko zamiast robic wrazenie pozostawia na sam koniec niesmak zmarnowanego czasu. Gra aktorska tak naprawde niezauwazalna. Jednym slowem rozczarowanie poniewaz tego rodzaju kino mozna bylo naprawde ciekawie pokazac (i na to liczylem), a wyszla z tego historia ktora chciala cos przedstawic, a koniec koncow mamy film praktycznie o niczym...wrecz mdły i bez wyrazu. Ocena 3/10.

arielos

Popieram. Film się ciągnie, ale nie wciąga. Nie polubiłem żadnej postaci, każda mnie irytowała w mniejszym lub większym stopniu. Fabuła przewidywalna i nie miała nic co by przykuło uwagę widza (czyli moją).
Najciekawsze były kreacje Amy Adams (nie jestem fanem, ale popatrzeć można ;)

ocenił(a) film na 3
vbazyl

Nie da sie ukryc ze Amy Adams to najjasniejszy punkt filmu. Nawet nie chodzi tu o gre aktorska, ktora byla wedlug mnie moze nie wybitna ale dobra (jako jedyna z tego filmu, inni po prostu zagrali moze nie źle ale bardzo przecietnie przez co mało zajmujaco) ale tak jak mowisz o same kreacje ktore byly hipnotyzujace i dobrane do niej wrecz idealnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones