PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38313}

American Pie: Wesele

American Wedding
6,7 123 903
oceny
6,7 10 1 123903
4,1 11
ocen krytyków
American Pie: Wesele
powrót do forum filmu American Pie: Wesele

Czy w tej części nie ma w ogóle postaci Heather i Ozza? Jeśtli tak to szkoda, bo ich najbardziej lubiłam, on był taki uroczy i kochany dla niej...

ocenił(a) film na 10
MissFamous

nie ma...


za krótki <br/>


za krótki <br/>

ocenił(a) film na 9
MissFamous

W ciekawostkach pisze dlaczego, ponieważ Ozz był w Londynie, i nie opłacało się im go sprowadzać, do zaledwie paru scen :-)

(sorry za odświeżenie :P)

ocenił(a) film na 2
kontaktpatryk

szkoda, lubiłam go.

i Heather też ;))

ocenił(a) film na 7
kontaktpatryk

Nawet gdyby aktor grający Chrisa miał wolny grafik, i tak pewnie prócz scen na samym weselu i pewnie na wieczorze kawalerskim nie pojawiłby się w filmie praktycznie w ogóle. Widać to chociażby po postaci Kevina którą bardzo lubiłem, zmarginalizowali go na maksa, praktycznie oprócz tego, że po prostu w filmie się pojawił to nie miał żadnego wątku, swoich 5 minut w filmie. Szkoda, w pierwszych częściach był takim niepisanym liderem i kreatorem głównych wątków filmu. Z tej części dowiemy się o nim jedynie tego, że ma dziewczynę i być może jest to jego przyszła żona która pojawia się w "Reunion". Totalnie wyłączyli go w filmie w finałowej scenie nawet go nie pokazali...... Beznadzieja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones