American Virgin

1 godz. 28 min.
5,3 16 198
ocen
5,3 10 16198
1 730
chce zobaczyć
{"type":"film","id":493914,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/American+Virgin-2009-493914/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Amerykańska dziewica
  • mozna wywnioskowac ze to durnowaty film ale jak przeczytalem opis filmu to sie zalamalem:(

  • hupcio wiesz... po komedii młodzieżowej nie można się spodziewać jakiś głębszych treści ;D

  • bibona Tu nie chodzi o glebsze tresci. Tu chodzi o to ze co druga mlodziezowa komedia jest naszpikowana erotycznymi tresciami. Mlodziez zachwycajaca sie takimi filmami, wyzbywa sie wszelkich wartosci moralnych. Seks staje sie bezwzglednym piorytetem i tylko to ich interesuje (stad coraz wiecej tych filmow). Dlatego tez jestem calkowicie przeciwny takim filmom.

  • hupcio no właśnie. A potem galerianki, puszczalskie laski na imprezach, etc... Amerykańskie "wyzwolone z tabu kino" tworzy nowey obraz świata, pełen dziwek zamiast kobiet. Jak w takim świecie znaleźć kobietę na resztę życia, skoro jest wielka szansa, że za młodu puszczała się jak leci? :( nie mówie, że wszystkie takie będą, ale jak jest moda, to kobietki pierwsze do niej;/

  • hupcio Filmu nie oglądałem i raczej nie zamierzam.
    Ale w pełni zgadzam się co do pierwotnej wypowiedzi. Doświadczenie uczy, że właśnie takie są tego typu filmy. Szczególnie z Rob'em, chociaż pewnie są wyjątki, zwłaszcza przy początku jego aktorskiej kariery.

    A co do dwóch kolejnych komentarzy, z tym od osobnika z orzełkiem na piersi (i zapewne pasyjką na czapeczce) to niestety muszę przyznać, że w mej ocenie są one całkowitym nieporozumieniem co najmniej!