PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493914}

Amerykańska dziewica

American Virgin
5,3 16 283
oceny
5,3 10 1 16283
Amerykańska dziewica
powrót do forum filmu Amerykańska dziewica

SPOJLER SPOJLER SPOJLER SPOJLER SPOJLER SPOJLER SPOJLER SPOJLER SPOJLER SPOJLER SPOJLER SPOJLER SPOJLER SPOJLER SPOJLER SPOJLER SPOJLER SPOJLER SPOJLER SPOJLER SPOJLER SPOJLER SPOJLER SPOJLER czysta dziewczyna z zasadami
upada tak, że chce by ktokolwiek ją przeleciał. To przecież dramat.

leonardofree

Przejzalem fragmenty i powiewalo mi dramatem dla nastolatkow, teraz czytam ze to dramat obyczajowy a nie komedia(liczylem na cos smiesznego typu 40 letni prawieczek lub komedie z Sethem Rogenem badz Adamem Sandlerem), ale juz wiem ze nie warto tracic czasu na ten film. Dzieki za ostrzezenie

ocenił(a) film na 6
Pijany_Mistrz

W tym filmie dla mnie nie było w ogóle śmiesznych momentów. Chyba, że kogoś śmieszyły kolejne "zmniejszenia się procentów czystości" po dotknięciu członka albo tańcu ze stripteaserem.

ocenił(a) film na 7
leonardofree

heheheheheheeheheheheh jaki dramat??? O czym Ty w ogóle mówisz? "Czysta dziewczyna z zasadami " oooo ku*wa jakie to wyniosłe hehe. Na jakim Ty świecie żyjesz? Zaczęła poznawać życie i się bawić. Co zresztą zrozumiała jak zobaczyła swoja mentorkę ze swoim chłopakiem. Zbyt poważnie podchodzisz do takich filmów. Sam byś na niej siedział gdybyś miał okazje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones