PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3832}

Amerykański wilkołak w Paryżu

An American Werewolf in Paris
5,4 1 782
oceny
5,4 10 1 1782
Amerykański wilkołak w Paryżu
powrót do forum filmu Amerykański wilkołak w Paryżu

Z początku była dość fajna komedia, lecz później katastrofa.
Film się strasznie dłużył, fabuła nudna i do tego bardzo marna animacja.
Poza tym film był mało adekwatny w stosunku do pierwszej części, i te wilkołaki mało przypominały tego z części pierwszej. Dodatkowo klimat był tu całkiem inny.
Ludzie, przygotujcie się, że nie zobaczycie kontynuacji "Amerykańskiego wilkołaka w Londynie"
To jest niemalże całkowicie inny film, nie ten klimat, nie ten wilkołak!
Producenci powinni skończyć na pierwszej części, albo nadać temu inny tytuł i odizolować go od Amerykańskiego Wilkołaka.

ocenił(a) film na 4
Windraver

Jasne. I nie odciąć kuponów od znanego tytułu. Nie sądzę, by ktoś tu nawet udawał, że to kontynuacja. Po prostu film wykorzystuje pomysł i tytuł.
Amerykanin jedzie do Londynu/Paryża i staje się wilkołakiem. Poza tym widzi duchy ofiar wilkołaka pod postacią rozkładających się zombiaków. Na tym podobieństwa się kończą.
Jakby się zastanowić oba tytuły są bez sensu. W końcu tylko bohater był amerykański. Samo wilkołactwo było miejscowe, brytyjskie lub francuskie ;).

ocenił(a) film na 4
Windraver

Według mnie, jak na 1997 rok to animacja jest bardzo w porządku, zwłaszcza, że mało jej w filmie. A i wiadomo skądś, że jest to druga część filmu?
Szczerze, obejrzałem ten film dla Julie Bowen i w sumie na jej roli, niewielkiej i według mnie nie do końca wykorzystanej ale za to świetnie przedstawionej, się skupiłem. I nie wiem czy przegapiłem coś albo zwyczajnie mam rację ale chyba nie dane było jej zwłokom/ zombie się uwolnić, bo przecież bohater "wyleczył się" z wilkołactwa; zatem co z panną Amy? Mam wrażenie, że została zwyczajnie wrzucona do filmu tak na odpierdziel. Jak dla mnie, trochę szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones