PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32347}

Anatomia

Anatomie
5,9 1 751
ocen
5,9 10 1 1751
Anatomia
powrót do forum filmu Anatomia

gEnIaLnEeeeeeeeee

ocenił(a) film na 8

Ten film zgromadził wszystko co kocham w 95 min akcji!!!
Może to chore <jestem tylko przyszłą studentką medycyny-może to mnie jakoś wytłumaczy;)>, ale sceneria prosektorium jest magiczna, zimny metal i juz też zimne nagie ciało... miami :)
Pozatym nie widziałam tak wspaniale zrealizowanego "wątku miłosnego" w horrorze... Nie było tu żadnego słodzenia w stylu melodramatów, żadnego przekłamania lecz prosta rzeczywistość, delikatność (trafiło to do mnie). Seks na stole w prosektorium nie był oziębły lecz.....
W horrorach nie chodzi tylko o przestraszenie widza... ważne jest NAPIĘCIE a "Anatomie" zaskakiwał rozwojem akcji i niedało się niczego do końca przewidzieć... koniecznie zobaczcie sami!!! POLECAM!!!

ocenił(a) film na 7
K4R0LINA

Po pierwszych 5 minutach widać, że to nie pełne poprawności politycznej hollywood. Tak samo jak w czołówce, tak też przez cały film jest podwójne wytrącanie widza ze strefy komfortu, bo nie dość że zwłoki, to łączone są one z seksem żywych ludzi. Czyli taka podnieta jest, a później trupy pokazują - po prostu genitalia głupieją.

Ale no celowo i z czarnym humorem jest to podane. Trochę rozwiązanie okazuje się zbyt oczywiste i finał już tak nie bije mocno po jelicie, zresztą dość szybko morderca zostaje wskazany, no ale i tak to zaskakująco dobry thriller, szczególnie w dzisiejszych czasach przesadnej poprawności politycznej i braku nagości we współczesnym kinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones