Film

1994 2 godz. 40 min.
7,3 185
ocen
7,3 10 185
114
chce zobaczyć
{"id":"124289","linkUrl":"/film/Andaz+Apna+Apna-1994-124289","alt":"Andaz Apna Apna","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/42/89/124289/7017204.2.jpg"}
Dwóch spłukanych i pozbawionych planów na życie młodzieńców odkrywa, że w okolicy mieszka przepiękna spadkobierczyni fortuny i postanawia nakłonić ją do małżeństwa.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Dwóch łobuziaków - Amar (Aamir Khan) i Prem (Salman Khan) marzą o szybkim zdobyciu pieniędzy, bynajmniej nie uzyskując ich ciężką pracą. Obaj wpadają na pomysł poderwania bogatej i ślicznej jedynaczki Raveeny (Raveena Tandon). Chłopcy muszą rywalizować między sobą i wpadają na coraz to oryginalniejsze pomysły zdobycia serca pięknej panny.Dwóch łobuziaków - Amar (Aamir Khan) i Prem (Salman Khan) marzą o szybkim zdobyciu pieniędzy, bynajmniej nie uzyskując ich ciężką pracą. Obaj wpadają na pomysł poderwania bogatej i ślicznej jedynaczki Raveeny (Raveena Tandon). Chłopcy muszą rywalizować między sobą i wpadają na coraz to oryginalniejsze pomysły zdobycia serca pięknej panny. O majątku Raveeny marzy także jej chciwy stryj Teja (Paresh Rawal). Tymczasem dziewczyna i jej przyjaciółka Karishma (Karisma Kapoor) skrywają pewną tajemnicę, która dodatkowo pokomplikuje całą sytuację.

studio
Vinay Pictures
data produkcji
1994
tytuł oryg.
Andaz Apna Apna
inne tytuły
Zdjęcia do filmu kręcono w Bombaju (Indie).
Głos Shehzadowi podkładał jego ojciec Ajit.
Bohater grany przez Mehmooda jest właścicielem studia o nazwie "Wah Wah Productions". Jest to nawiązanie do jego wcześniejszego filmu "Pyaar Kiye Jaa" (1966), w ktorym to, odtwarzana przez niego postać również jest właścicielem studia o nazwie "Wah Wah Productions".