Film

Angus, Thongs and Perfect Snogging

2008 1 godz. 40 min.
6,3 25 550
ocen
6,3 10 25550
3 153
chce zobaczyć
{"id":"417531","linkUrl":"/film/Angus%2C+stringi+i+przytulanki-2008-417531","alt":"Angus, stringi i przytulanki","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/75/31/417531/7242654_1.2.jpg"}
Georgia pisze pamiętnik o plusach i minusach bycia nastolatką.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

To Bridget Jones dla nastolatek. "Angus, stringi i przytulanki" jest zrealizowany na podstawie książki Louise Rennison bijącej rekordy popularności wśród młodzieży. Film opowiada o perypetiach nastolatki Georgii Nicolson, o jej buncie przeciwko rodzicom, swojemu wyglądowi i setkom innych rzeczy które w tym wieku przeszkadzają wszystkim nastolatkom.

na podstawie
Louise Rennison "Zwierzenia Georgii Nicolson" (powieść)
dystrybucja
United International Pictures Sp z o.o.
studio
Goldcrest Pictures (współudział) / Internationale Filmproduktion Stella-del-Süd / Nickelodeon Movies / Więcej...
data produkcji
2008
tytuł oryg.
Angus, Thongs and Perfect Snogging
inne tytuły
Angus, stringi i przytulanki Polska
Frontalknutschen Niemcy
Angus, Thongs and Full-Frontal Snogging Wielka Brytania (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Georgia przez przypadek zgoliła sobie część jednej brwi. Ukrywała to potem pod grzywką i dorysowywała brakującą brew kredką. Jednak bardzo szybko brew jej odrosła, co jest niemożliwe w tak krótkim czasie.
Na przyjęciu Georgii, Lindsay odłączyła kable zasilające scenę podczas piosenki "Ultraviolet". Potem bierze mikrofon i zaczyna mówić. Mikrofon działa, mimo że wcześniej wyłączyła prąd.
W jednej z ostatnich scen z filmu, Georgia idzie porozmawiać z Robbiem na plaży. Jest odwrócona plecami do kamery i możemy wtedy zauważyć baterię od mikrofonu pod jej bluzą. Jednak kiedy Georgia siada koło Robbiego, bateria znika.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Akcent

  Angie_Bangie ocenił(a) film na 6

  Przez cały czas trwania filmu nie mogłam przestać się zachwycać i wsłuchiwać w cudowny brytyjski akcent :)

  35
  • Oglądałam i...

   użytkownik usunięty

   Uważam, że to uroczy film dla nastolatek. Miejscami naprawdę zabawny, jednak główna bohaterka strasznie denerwująca, a szczególnie jej miny, które z czasem doprowadzały mnie do szału. Wytrzymałam do końca, głównie ze względu na cudownego (jak zawsze) Aarona.

  • Uwielbiam

   użytkownik usunięty

   Osobiście-mój ulubiony "gniot". Kocham ten film, mogę do niego wracać dziesiątki, setki razy i nigdy mi się nie znudzi, zawsze będzie mnie śmieszył i kończył się w idealny dla mnie sposób. Aktorzy nie są perfekcyjni, idealnie dobrani. Naprawdę, nie rozumiem dlaczego tyle negatywnych komentarzy. Ludzie, czy wy ... więcej

   17
   • Wspomnienia

    Pticus98 ocenił(a) film na 8

    Film okresu mojego młodzieńczego "buntu". Wspominam i będę wspominać z sentymentem :)

    7
    • Idealny na niedzielne popołudnie :)

     brudna91 ocenił(a) film na 5

     Film zostawia wiele do życzenia, ale w niedzielę po obiedzie można obejrzeć :) I podobało mi się to, że główna bohaterka nie była pięknością zrobioną na brzydką, jak to w każdym filmie bywa, tylko była zwykłą nastolatką, która nabierała "urody" w miarę upływu filmu :) Można obejrzeć ... więcej

     7