PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=330332}

Anioły i demony

Angels & Demons
2009
7,0 238 tys. ocen
7,0 10 1 238225
5,3 43 krytyków
Anioły i demony
powrót do forum filmu Anioły i demony

Wie ktoś może jakim samochodem jeździł Olivetti ?? czarny , 5 drzwiowy :) nie mogę skumać co to za fura, a strasznie mi sie spodobał :)

ocenił(a) film na 9
Pietrek_13

Ten samochód to Lancia Delta Executive - na 10000000 %
Też mi się podoba.

ocenił(a) film na 9
mnich141091

Mi również. Świetny design, ogólne wrażenie jest baaaardzo pozytywne.

ocenił(a) film na 5
JoNNy_908

Miałeś racje to właśnie Lancia Delta, dzięki :) ten samochodzik cały jest zajebisty w środku też :D

Pietrek_13

To se Pan kup. :P Sama Lancia Delta zaczyna się chyba gdzieś od 70 kółek.

ocenił(a) film na 10
Pietrek_13

Lancia Delta, fajna sprawa ;D Zaprawde powiadam: Super autko, którym jeździł Olivetti w "Aniołach i Demonach", mnie również sie spodobał. Ale w Polsce to chyba z miliony byłby wart, no chyba że ktoś chce se sprowadzić z jakichs zakątków Europy albo z USA ;D

ocenił(a) film na 9
Authorius

Tak na marginesie : widziałem wczoraj ową Lancię, w Warszawie ;P Przejeżdżała obok mojego osiedla hehe. Szkoda tylko, że nie zaparkowała pod moim blokiem, a jej kierowca nie otworzył kluczami drzwi mojego mieszkania :P

ocenił(a) film na 10
Pietrek_13

Oj Lancia Lancia... jak tylko zobaczyłam to autko w Aniołach.. to się w nim zakochałam. To teraz moja ambicja życiowa, by ją kupić. Choćby i za 10 lat, ale kupię.
Widziałam, że od 68 patyków można było gdzieś ją na Śląsku kupić. Są i droższe, zależy od silnika itp.