1 godz. 38 min.
5,7 81 080
ocen
5,7 10 81080
8 256
chce zobaczyć
{"rate":4.33333,"count":3}
{"type":"film","id":700711,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Annabelle-2014-700711/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Annabelle
  • noworosyjsk ocenił(a) ten film na: 2

W porównaniu do "Obecności" kompletne nie porozumienie. Brak budowania napięcia, mało straszny, nudny - kompletne zaprzeczenie "Obecności".
    Czy obejrzałbym ten film ponownie? Nie
    Moja ocena: 2/10 - w porównaniu do Obecności

• bastyanmusic ocenił(a) ten film na: 2

noworosyjsk Zgadzam się z tobą nawet i w 1000%, ja w kinie usnąłem.

• noworosyjsk SPOILER ! W "Obecności"ta lalka jest zamknięta w gablocie w tej piwnicy w której trzymają trofea. Zresztą pod koniec filmu "Annabelle" jest wspomniane,że tam się teraz znajduje.

• burunduczek123 ocenił(a) ten film na: 7

noworosyjsk Tak, zgadzam się z wami w porównaniu z Obecnością to był bardzo słaby...

• noworosyjsk No własnie w porownaniu... a bez porówniania ile? Ja tez ogladalam ta czesc po obecnosci i moze to byl bład i przez to jest ten niedosyt...

• HOTA ocenił(a) ten film na: 8

noworosyjsk Moim zdaniem anabelle o wiele lepsza, co jest niby takiego fajnego w obecnosci? Troche trzyma w napieciu i nic wiecej, slaby scenariusz za malo scen ktore moga wystraszyc, i ogolnie malo straszny

• noworosyjsk przeciez Obecnosc to wtorny gniot to co ja mam myslec o Annabelle???

• armarange ocenił(a) ten film na: 4

soglif3 Obecność pomimo wtórności jest świeżym filmem jak bułki w piekarni kupione o 6 rano. Nie wszystko musi być oryginalne by było dobre. Cała zasługa Obecności polega na tym że reanimowali stare schematy i stworzyli świeży film.

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem