PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763618}

Anon

5,9 21 279
ocen
5,9 10 1 21279
5,0 3
oceny krytyków
Anon
powrót do forum filmu Anon

Debilny scenariusz

ocenił(a) film na 2

Szukają nieuchwytnego Anona. Więc zastawiają pułapkę - policjatn się z nią spotyka. Ona przychodzi, a on zamiast ją od razu zakuć w kajdanki jakieś pseudopodstępne gierki uprawia. Debil! I cały scenariusz oparty na braku inteligencji.

ocenił(a) film na 7
florianf

Z tego co zauważyłam, to przełożeni chcieli poznać jej metodę hakowania bardziej niż ją złapać. Bali się zawalenia systemu, a nie tego, że ktoś zostaje zamordowany. Po za tym nie mieli dowodów, że to ona morduje, dlatego chcieli się jej bliżej przyjrzeć.

ocenił(a) film na 2
jk121

Czyli debile. "Chcieli się jej przyjrzeć" więc zamiast ją złapać i wycisnąć z niej prawdę, obserwowali jej działania, które już wcześniej obserwowali i nic z nich nie wykminili. Matoły.

ocenił(a) film na 10
florianf

Ale zauwaz, ze akcja filmu nie dzieje sie w Korei Polnocnej, a raczej w miare rozwinietym kraju.

ocenił(a) film na 3
BenMaciag

No i co z tego? Można zamknąć człowieka, kiedy ma się uzasadnione podejrzenia o popełnieniu przestępstwa. Autor wątku pisze bardzo mądrze, popełnili niewybaczalny błąd nie aresztujac jej, kiedy była okazja. Przecież doskonale wiedzieli, jak hakera dobrze się maskuje i jak jest trudna do wytropienia. To było pewne, że jak dają jej wyjść to następnej okazji może już nie być.. To oczywiście nie jedyny błąd w filmie. Przecież Owen już się z nią spotkał jak więc mógł zostać agentem pod przykryciem? Gonił ja, mierzył do niej z pistoletu zaś ona wlamala się do jego oka duszy, zhakowala go i skutecznie wprowadziła go w błąd, umożliwiając sobie ucieczkę. Mieli juz spotkanie pierwszego stopnia jak więc Clive mógł zostać przynęta? Rozumiem, że w filmie było mówione, że wprowadza do systemu jego fałszywa tożsamość, stworzą mu fikcyjne życie itd, ale na litość.. Hakerka była bardzo ostrożna, każdy jej ruch był spokojny i przemyślany, potrafiła przesuwać zarejestrowane obrazy z oka duszy w tył. Na pewno więc zapamietala by sobie agenta, który ja namierzyl, zdemaskowal i prawie posłał za kraty.. Clive Owen nie mógłby brać udziału w tej pułapce bo byłby spalony już na samym "dzień dobry". Tymczasem nie dość, że w niej uczestniczył to jeszcze zdołał ja oszukać i przeleciec. Jak dla mnie mega wtopa scenarzystów

ocenił(a) film na 9
florianf

Cały ten komentarz opary jest na niedoborze inteligencji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones