PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842825}

Ant-Man i Osa: Kwantomania

Ant-Man and the Wasp: Quantumania
5,5 30 410
ocen
5,5 10 1 30410
4,7 18
ocen krytyków
Ant Man i Osa: Kwantomania
powrót do forum filmu Ant-Man i Osa: Kwantomania

Nudny, nieśmieszny, nieinteresujący ... zwyczajnie.

ocenił(a) film na 7
Jakub_Wojciechowski76576

ha tfu! na tych co chodzą podczas seansu i przeszkadzają innymi. Ha tfu! na tych co zakładają konta po to by ocenić jeden lub dwa filmy i dać upust swoim życiom frustracjom

ocenił(a) film na 1
nillvo

To ty dajesz upust swoim frustracjom pisząc takie komentarze. To jest komentarz, który zawiera opinie na temat filmu. Myśląca osoba może z tego komentarza wyciągnąć pewne wnioski, a co ty swoim komentarzem dodałeś na temat filmu ? Idiota

ocenił(a) film na 7
Jakub_Wojciechowski76576

Jestem pełny spokoju. Tylko robię ha tfu! Na takie elementy jak ty. Skoro już poświęcasz czas i zakładasz konto by ocenić dwa filmy, to zrobiłbyś to porządnie. Powiedzieć o filmie ze jest zwyczajnie nieinteresujący to powiedzieć że jego tematyka cię nie interesuje. A skoro tak to po co poszedłeś do kina i po co o tym piszesz ? Ha tfu. Michał.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Jakub_Wojciechowski76576

Ładnie się nam przedstawiłeś. Z całym zasobem wychowania i obecnie rozumianej kultury osobistej. Chcesz coś dodać, zanim dostaniesz bana?

ocenił(a) film na 1
nillvo

Chcę żebyś zamknął mordę i przestał komentować mój post bo nic do niego nie wniosłeś

ocenił(a) film na 2
nillvo

Jak już hatfujemy to raczej na takich jak ty, którzy obrażają świeżych użytkowników filmwebu i ich odstraszają od tego pięknego portalu. Każdy od czegoś zaczynał i tak 3 ant-man jest po prostu tragicznym filmem de facto BEZ MRÓWEK. Co sprawia, że jest jeszcze gorszy, pomijając wszystko co tu nie działa - cgi, scenariusz, reżyserię, montaż. xD

ocenił(a) film na 4
Jakub_Wojciechowski76576

W pełni się zgadzam, przestałem oglądać po 30min. To tak jakby dać dzieciom w przedszkolu kredki i kazać namalować najbardziej abstrakcyjne rzecze jakie przyjdą im na myśli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones