PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=257691}
7,0 164 199
ocen
7,0 10 1 164199
7,0 31
ocen krytyków
Ant Man
powrót do forum filmu Ant-Man
ocenił(a) film na 9
awksom

Zgadzam się, jak wypadł przez to okno to myślałem, że padnę na zawał ze śmiechu xd

ocenił(a) film na 6
Azair

Ja myślałem że ten dysk trafił w podłogę i już taki zawiedziony że lipa bo przecież podłogi nie powiększą... a tu nagle ciuchcia rozwala pół domu. Normalnie myślałem że się sturlam ze śmiechu.

ocenił(a) film na 10
Blacky21v

no dokładnie XD beka w całej sali kinowej

ocenił(a) film na 6
martyna_swierszcz

Jeszcze ten czołg wcześniej ... spodziewałbym się wszystkiego ale nie tego. xD .. A na końcu ten ''pies'' to już konkretnie rozwalił system.

ocenił(a) film na 10
Blacky21v

po prostu - film genialny

ocenił(a) film na 6
martyna_swierszcz

Te historie skąd Luis ma informacje xD

ocenił(a) film na 7
Blacky21v

Albo ten królik ktorego Scott podarował córce xdddd

MarvelGuy

Niezła komedia z tego co piszecie:D Muszę obejrzec tę morderczą mrówkę walczącą z żółtym żakietem :P

ocenił(a) film na 7
magda16O_O

szczerze, komedii tam nie ma zbyt wiele :) ale film fajny :)

Crazy_Ivan

Faktycznie film nie jest komedią, ale ma bardzo dużo umiejętnie wprowadzonego humoru - czasami nawet tego podchodzącego pod czarny, np.: motyw z królikiem. Dobrze się to oglądało.

ocenił(a) film na 7
Hiropter

Motyw z królikiem? Nie spojleruj :D ale nie pamiętam go :D

Crazy_Ivan

Hmmm... pewne przyjęcie, więcej nie powie.

ocenił(a) film na 7
Hiropter

aaaa :D hehe :)

ocenił(a) film na 7
Blacky21v

a to faktycznie było ciekawie zrobione :D

ocenił(a) film na 8
Azair

Mnie również parowóz "Tomek" rozłożył na łopatki. Omal się ze śmiechu nie udusiłem.

awksom

Powiedziałbym, że wypadł całkiem nieźle.

ocenił(a) film na 7
Merxe

hehe :D

ocenił(a) film na 9
awksom

Był ktoś w 4DX jakie wrażenia ???

sweetgirl_fw

byłem wczoraj w Arkadii w Warszawie. Siedziałem w 7. rzędzie (chyba w 10-rzędowej sali). Widoczność bardzo dobra - tak na oko siedzenie poniżej 5. rzędu nie ma sensu.
Co do efektów - pierwszy raz byłem na 4DX, więc nie mam porównania, ale doświadczenie bardzo ciekawe. Szczególnie wrażenie zrobiły na mnie strumienie sprężonego powietrza, które dawały wrażenie, jakby kule przelatywały bardzo blisko głowy :-) Krótko mówiąc - moim zdaniem warto. Seans jest oczywiście w 3D.
Co do samego filmu:
- tak jak ktoś pisał w trakcie napisów końcowych są dwie dodatkowe sceny, z czego jedna na zupełnie samiusieńki koniec (czekałem chyba >5 minut i byłem ostatnią osobą na sali, a że była już 23:30 bałem się, że o mnie zapomną i spędzę w kinie noc ;-). Same sceny średnie, na pewno nie tego kalibru co scena z Thanosem z Avengers.
- film rzeczywiście uratowany przez humor. Arcydzieło to oczywiście nie jest, ale na megahit Polsatu za 5 lat jak znalazł ;-)

ocenił(a) film na 9
maro18

też pierwszy raz wybieram się na 4D z koleżanką, zarezerwowałyśmy bilety na trzeci rząd od tyłu , to chyba jest 7 bo jest 10 rzędów ... :) będzie ciekawie, bałam się że usłyszę iż tragedia lub coś w tym stylu

sweetgirl_fw

nie przegap ciuchci, bo sie thomas tank ...wk...spiekli

ocenił(a) film na 9
waclawsmietana

to było genialne, cała sala się lała ze śmiechu :)

sweetgirl_fw

lała ze śmiechu? ale na twoje okulary 4D?

ocenił(a) film na 9
waclawsmietana

to taki idiom - poszukaj w słowniku

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
waclawsmietana

po co zaczynasz g*wnoburzę ? nudzi ci się ? ta rozmowa do niczego nie prowadzi ...

ocenił(a) film na 7
sweetgirl_fw

masakra :D kogoś zabolało wyrażenie "lała ze śmiechu" :D
i od razu kontratak Wyborczą :D
nie wiem teraz co śmieszniejsze :D Thomas the Tank Engine czy bojący się lania ze śmiechu :D

ocenił(a) film na 7
sweetgirl_fw

żyjesz?? :)

ocenił(a) film na 8
maro18

Druga scena? :/ Nie spodziewałbym się... Możesz po krótce napisać co tam było? Jak będzie na DVD/BR to będę czekać do ostatniej sekundy. ;) Szkoda, zostałbym w kinie do samego końca.

ocenił(a) film na 9
sweetgirl_fw

Mogę spytać ile kosztuje taki bilet na 4d?

ocenił(a) film na 9
The_Joker_Mr_J

drogo, zależy od filmu, tutaj płaciłyśmy z koleżanką po 42 złote, ale przeżycia wyjątkowe, raz na jakiś czas warto odłożyć i zamiast na trzy zwykłe filmy iść na jeden taki, tylko trzeba szukać żeby było dużo efektów :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
awksom

Ciekawe ile nagród Tomek dostanie? Oscar za rolę drugoplanową?

ocenił(a) film na 9
Kuba12c

I czemu nie ma go na żadnym plakacie?

ocenił(a) film na 8
Kuba12c

Szkoda, że nie wśród obsady... ;)

ocenił(a) film na 10
awksom

Akcja w walizce a w szczegolnosci odbicie przez paletke bylo cudowne!

ocenił(a) film na 7
awksom

True.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
buttle

Kurczę, współczuje, naprawdę przykro mi z powodu tak ciężkich objawów tej niestety coraz częstszej choroby zwanej "nienawidzizmem", której jestem klasyczną ofiarą:dawanie niemal wszystkiemu ocen 1/10, obraźliwy avatar, pogarda dla interpunkcji, gigantyczna niechęć do synonimów ( serio, w słowniku jest więcej słów niż "sranie" ) i posty praktycznie niemożliwe do zripostowania, gdyż wartość merytoryczna jest odwrotnie proporcjonalna do ilości znaków . Straszna sprawa

awksom

A właściwie obaj jesteśmy ofiarami tej choroby . Ty ją masz, ja muszę to znosić .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Wa770

YOL@ !

ocenił(a) film na 7
buttle

Powiedz mi, dlaczego jesteś tak nieszczęśliwy? Ktoś zrobił Ci krzywdę?

ocenił(a) film na 1
Crazy_Ivan

Jestem nieszczęśliwy bo jak sobie was całe stada lemingów zobaczę i wcielę się w waszą świadomość to widzę tylko pustkę i coś tam na dole. Te filmy są dla matołów i w kółko to samo przedstawiają, ale ogłupione narody tego nie widzą! Ciekawe jak to się stało - całe legiony ludzi tak ogłupionych i steruje się nim jak bydło? Ale jak wiem, bo zamiast bydełko rozmawiać o poważnych tematach na poziomie człowieka, siedzi przed TV lub ogląda durnowate filmy na poziomie małpy, ni hu czając że patrzą na to samo z inną grafiką.

ocenił(a) film na 7
buttle

powiem Ci coś w tajemnicy :D takich "niby" zbuntowanych "troli" jak ty są całe stada :D i określenie lemingi :D jako zwierzęta w baaaaaardzo dużym stadzie :D do was pasuje znaczne lepiej :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones