PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139601}
3,3 23
oceny
3,3 10 1 23
Anthropophagous 2000
powrót do forum filmu Anthropophagous 2000

Biedny ten film

ocenił(a) film na 2

Czytałem gdzieś, że Schnaas dostał 2 miliony dolarów na ten film. To ja się pytam: na co on te pieniądze wydał? Zdjęcia są beznadziejne (zarówno pod względem jakości, jak i pracy kamery), aktorstwo mocno zalatuje amatorszczyzną, muzyka jest monotonna, a sceny gore są tak nierealistyczne, że aż szkoda je oglądać... No i na co poszło tyle kasy? Przecież nie na bilety do Grecji dla całej ekipy, bo film i tak był kręcony w Niemczech... Zero klimatu, zero realizmu, durne zakończenie. Nie polecam!

ocenił(a) film na 2
Malignus

A jednak coś mi się pochrzaniło z tymi 2 milionami. IMDb donosi, że budżet tego filmu wyniósł on 50,000 marek i ta suma jest bardziej wiarygodna. I tak to niewiele zmienia - za tyle kasy zrobiłbym ten film lepiej, gdybym miał już kilka filmów na koncie.

Malignus

Mam do Ciebie pytanie. Kilka lat temu znalazłem tu, na Filmwebie film. Opis był mniej więcej taki że jakaś para (nie jestem pewien czy małżeństwo) trafia bodajże na jakąś wyspę, która zamieszkują dzieci koniecznie chcące tą parę uszkodzić. Czytałem kilka Twoich wypowiedzi i widzę że jestem zawodowcem jeżeli chodzi o horrory. Nie orientujesz się co to mógł być za film?

ocenił(a) film na 2
Sanderus

Sprawdź hiszpański "Who Can Kill a Child?" http://www.filmweb.pl/film/Czy+zabi%C5%82by%C5%9B+dziecko-1976-214760

Malignus

Wielkie, wielkie dzięki. Dokładnie o to mi chodziło.

Malignus

Dużo gorszy ten remake od włoskiego pierwowzoru "Ludożerca" 1980

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones