PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556309}
3,0 748
ocen
3,0 10 1 748
Apartment 1303 3D
powrót do forum filmu Apartment 1303 3D

Najważniejsze błędy ktore moim zdaniem zepsuły ten film.

-Światło. Kiedy "wybiło korki" zgasło wszędzie światło, tyle nie te pod szafkami... Ja rozumiem, że chcieli zrobić tak by światła zgasły i widz dalej wszystko widział, ale źle to zrrobili, w 184091823 innych filmach w których była taka scena umieli to zrobić jak należy, tylko nie w tym.
-"Zepsuty" korkociąg. Poszła pożyczyć korkociąg który jej się zepsuł, Emily ją wystraszyła, wróciła do siebie i korkociąg nagle był dalej zdatny do otwierania wina? eh.. Lepiej mogła iśc po cukier xD
-Patrzenie na kamerę, rozmowa do kamerzysty. Główna bohaterka idąca z winem w ręku w stronę kamery mówi jakby do kamerzysty + patrzy na kamerę... takie coś przechodziło w paranormal acitivity, ale nie tutaj... ujowo to wyszło i duży błąd.
-Łańcuch do drzwi, który bazowo ma lekko uchylić drzwi był tak długi że można było spokojnie sobie samemu otworzyć drzwi/prześlizgnąć się nawet. Ale nie, straszny dozorca nie mógł wejść... bareira magiczna to jedyne wytłumaczenie...
-Moment kiedy "duch" wychodzi z wanny i popycha gówną bohaterkę, żaden film nie zje**ł ducha tak jak tutaj... wyglądał jak kobieta z rozmytym makijażem (i była to kobieta z rozmytym makijażem). Ale najgorsze było jak ją popychała i tak nieudolnie to zagrali że duch odepchnął się raz od głównej bohaterki, niczy scena z komedii....

To takie najważniejsze momenty które rpzeszkadzały mi w tym filmie.. I mi go zje**.
Szkoda, że obejrzałem ten remake zamiast oryginał z 2007, bo taki miałem zamiar ale przypadkiem oglądałem ten..

Raczej nie polece go wam, lepiej z 2007 obejrzeć.

kowal1528

Gratulacje że obejrzałeś do końca bo ten film to chyba straszny dla 12to latek

użytkownik usunięty
kowal1528

Nie ma się co rozpisywać, oryginał znacznie lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones