PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622069}

Apokalipsa zombie

Zombie Apocalypse
3,7 1 449
ocen
3,7 10 1 1449
Apokalipsa zombie
powrót do forum filmu Apokalipsa zombie

Film

ocenił(a) film na 7

Zasługuje na mocne 7.. Ja nie wiem jedni oglądają 10 minut i już włazą dają ocene 1 i że
film do dupy..Może efekty nie były rażące ale jeden z lepszych filmów o zombie dużo sie
dzieje fabuła jak w wiekszości filmów o zombie ''Przetrwanie'' Ludzie ogarnijcie sie umiecie
tylko krytykować wszystko sie wam nie podoba to stwórzcie lepszy film.. Jak dla mnie film
udany tylko troche zakonczenie niewyjaśnione i przynajmniej zasługuje na średnią 6,0 a nie
3.7.. Paranoja ale oczywiście Polska mentalnośc

ocenił(a) film na 3
MasterSexay

chyba cie oczy bolą , film nie zasługuję nawet na ocene 3,7 moim zdaniem dobre 3.0

ocenił(a) film na 7
pepsiak1010

każdy ma prawo do swojego zdania a ty jesteś jednym z tych idiotycznych krytyków

ocenił(a) film na 3
MasterSexay

a ty jesteś za to jednym z ślepaków którzy nie widzą dennego filmu , spójrz chociaż by na fabułe denna i szybko się nudzi , obejrzyj sobie 1 sezon the walking dead a nie zombie apocalypse

ocenił(a) film na 7
pepsiak1010

The Walking obejrzałem wszystkie odcinki narazie... Toż w każdym filmie o Zombie chodzi o jedno więc co masz do fabuły Apocalypse..dobra tobie sie nie podoba mi tak i koniec tematu

MasterSexay

Właśnie skończyłem to oglądać. Oboje macie po trochu rację. Lubie te postapokaliptyczne klimaty i ic wizje. Jest tylko jeden szkopuł, cokolwiek by nie mówić w filmie są tak durne sytuacje, że głowa boli... Nie chcę mi się wymieniać wszystkiego, ale chociażby ostatnia scena, Henry się nadupca z dzikim kotem, a reszta do nedzy co robi??? Ogladaja walke? Litości...

ocenił(a) film na 7
Solo1989

no tak ostatnia scena nie wyglądała najlepiej zgadzam się

ocenił(a) film na 1
MasterSexay

Nosz *kotlet* mać, film to totalna porażka, powtarzane ujecia, czy nienaturalne zachowanie ocalalych to tylko namiastka. Ja rozumiem, ze niski budzet spowodowal takie efekty, ale jak to kolega ladnie ujal dzikie koty to byla lekka przesada :D

ocenił(a) film na 4
MasterSexay

http://horror.com.pl/filmy/recka.php?id=1786 obejrzyj ten film
Później http://horror.com.pl/filmy/recka.php?id=2090 ten i powtórz, że w każdym filmie o zombie chodzi o jedno.

ocenił(a) film na 4
Aglaja_2

A Zombie Apocalipse w sumie może być:] Jest okropny technicznie, postaci i historia ledwie zarysowane, jednak jeśli się potrzebuje niezobowiązującej rozrywki, daje radę. 4 mu można dać:]

ocenił(a) film na 4
MasterSexay

http://horror.com.pl/filmy/recka.php?id=1930 jeszcze ten:]

ocenił(a) film na 7
Aglaja_2

To są Zombie? błagam cię

ocenił(a) film na 4
MasterSexay

Nie, to tylko nieżywi ludzie którzy ożyli:]

ocenił(a) film na 4
Aglaja_2

No, może w Pontypool to wariacja na temat. Jednak nie powiesz, że w Les Revenants nie ma zombie. Chmary. W Deadgirl tylko jedno więc też możesz kręcic nosem:]

ocenił(a) film na 4
pepsiak1010

Kiepskie efekty specjalne; widać, że mieli niewielki budżet.
Jednak widziałem gorsze filmy z zombie w tle ;-)
4/10

ocenił(a) film na 2
MasterSexay

najbardziej przykry film o zombie jaki miałem okazję obejrzeć. dziękuję twórcom i kłaniam się nisko.

a tak poza tym to co Ci Amerykanie mają z tymi katanami? jest to atrybut każdego filmu kategorii N, gdzie rozgrywa się jakaś wątpliwa akcja. biedny naród.

MasterSexay

'Zasługuje na mocne 7...'
'Może efekty nie były rażące ale jeden z lepszych filmów o zombie dużo sie
dzieje fabuła jak w wiekszości filmów o zombie'
'. Jak dla mnie film
udany tylko troche zakonczenie niewyjaśnione i przynajmniej zasługuje na średnią 6,0 '

To chyba twój pierwszy film o zombie, który oglądałeś. Ten film nie zasługuje nawet na 1. Jeden z najgorszych filmów o zombie, które powstały.

ocenił(a) film na 7
KxOxSxTxExK

Pierwszy? hahahahaha....

ocenił(a) film na 2
MasterSexay

no jezeli ten film powinien miec co najmniej 6 to wg mnie klasyki tego gatunku takie jak swit zywych trupow, resident evil powinny miec 25/10, no bez jaj, te zombie to jak jakies czuby po psychotropach ktore z wariatkowa zwiały, straszne?jak budyn malinowy chyba

ocenił(a) film na 7
Seba24

zrób lepszy wiadomo że efekty rażące nie były fakt ale jak na niskobudzetowy nie był zły...No świt wobec mnie najlepszy pośród filmów o zombie z 2004.. Potem dałbym The Walking Dead Sezon 1 bo drugi to już padaka... Resident Evil to dwójka najlepsza wobec mnie reszta to juz efekty za mocne sztucznie..No trójka jeszcze mogła być... The Dead ten nowy teraz też niezły..

MasterSexay

Ten film to porażka! w każdym sensie i chce tylko przestrzec ludzi przed obejrzeniem tego dziadostwa. Szkoda czasu!
Co do reszty filmów to masz racje. The Walking Dead jak na razie najlepszy film o zombie czy serial jak kto woli, 2 sezonie zmogli dać więcej akcji!

KxOxSxTxExK

Jest 200 lepszych filmów. Generalnie zombiaki po 1990 są gówniane. Lubię trash od Asylum, dlatego wystawię 7 Zombie Apocalypse, ale remake Świtu czy Resident Evil to przecież najgorsze filmy o zombie.

MasterSexay

SZkoda pisac na temat tego filmu. najgorszy film o zombie jaki widziałem. Nawet Niemcy zrobili lepszy

ocenił(a) film na 2
MasterSexay

Jak każdy ma prawo do własnego zdania to dlaczego piszesz, że to paranoja że komuś się nie podobał i ma niską średnią? I jaka znowu polska mentalność? Potrafisz tylko krytykować innych ludzi że się tak wyrażę abstrahując do Twojej wypowiedzi. Fabuła tego filmu nie jest tu głównym zapalnikiem przeciwko tej produkcji. Nie są nią też efekty, które z braku budżetu mocno kuleją. Głównym zapalnikiem jest tutaj reżyser, który kręcił ten film z klapkami na oczach i nie potrafił wycisnąć konkretów z kolejnych scen. Dla przykładu sam początek filmu to istny hardcore idiotycznego postępowania bohaterów a jak pokazują inne produkcje tego typu da się uśmiercać bohaterów nie robiąc z nich totalnych idiotów. Gdyby na krzesełku zasiadł ktoś z pomysłem to z tą fabułą i tym budżetem można by mocno podciągnąć jakość filmu a tak potrafi nieźle zirytować.

ocenił(a) film na 1
MasterSexay

Sceny można podzielić na 10 części, w której każda wygląda tak: a)Bohaterowie wchodzą do lokacji, b)bohaterowie myślą, że są sami, c) nagle pojawia się horda zombie d) 50% szans, że zginie jeden z bohaterów. Odkrywcze. A "efekty specjalne" to zwykłe lenistwo i brak dobrego smaku twórców, nie można efektu pryśnięcia krwi robić komputerowo bo wygląda to jak smok z wiedźmina, prawdopodobnie nawet im to wyszło drożej niż sok malinowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones