Odtwórz Zwiastun nr 2 (polski) 2:14

Zobacz Arkansas zwiastun

Film

2020 1 godz. 55 min.
4,5 428
ocen
4,5 10 428
269
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"id":"834515","linkUrl":"/film/Arkansas-2020-834515","alt":"Arkansas","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/45/15/834515/7928636.2.jpg"}
Kyle i Swin pracują dla bossa narkotykowego Froga. Kiedy transakcja, której mają dokonać okazuje się katastrofą grożą im poważne konsekwencje.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Arkansas
Arkansas (2020) Zwiastun nr 2 (polski) 2:14
Arkansas
Arkansas (2020) Zwiastun nr 1 2:25
Arkansas | Oficjalny zwiastun / trailer nr 2 (polski) | 2020 | Film Kyle ([person=886260]Liam Hemsworth[/person]) i Swin ([person=208502]Clark Duke[/person]) na zlecenie mafii zajmują się transportem dostaw kokainy. Pełnią role trybików w przemytniczej machinie, którą kieruje tajemniczy Frog ([person=4150]Vince Vaughn[/person]). To praca, która nie wymaga myślenia, a jedynie sumiennego wywiązywania się z powierzonych kurierskich zadań. Obcowanie z wartym tysiące dolarów białym proszkiem kusi, by snuć fantazje o bajecznym życiu z kontem wypełnionym dolarami. Zbytnia pewność siebie bywa jednak zgubna. Zamiast na drogę ku bogactwu, Kyle i Swin wkraczają na ścieżkę wiodącą ich wprost w objęcia śmierci.

Kyle (Liam Hemsworth) i Swin (Clark Duke) na zlecenie mafii zajmują się transportem dostaw kokainy. Pełnią role trybików w przemytniczej machinie, którą kieruje tajemniczy Frog (Vince Vaughn). To praca, która nie wymaga myślenia, a jedynie sumiennego wywiązywania się z powierzonych kurierskich zadań. Obcowanie z wartym tysiące dolarówKyle (Liam Hemsworth) i Swin (Clark Duke) na zlecenie mafii zajmują się transportem dostaw kokainy. Pełnią role trybików w przemytniczej machinie, którą kieruje tajemniczy Frog (Vince Vaughn). To praca, która nie wymaga myślenia, a jedynie sumiennego wywiązywania się z powierzonych kurierskich zadań. Obcowanie z wartym tysiące dolarów białym proszkiem kusi, by snuć fantazje o bajecznym życiu z kontem wypełnionym dolarami. Zbytnia pewność siebie bywa jednak zgubna. Zamiast na drogę ku bogactwu, Kyle i Swin wkraczają na ścieżkę wiodącą ich wprost w objęcia śmierci.

studio
Buffalo 8 Productions / Jeff Rice Films / Rhea Films / Więcej...
data produkcji
2020
tytuł oryg.
Arkansas
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • niezły, nie nudzi ale nie porywa

  ridah ocenił(a) film na 6

  Fabuła idzie dwutorowo. Z jednej strony bohater grany przez Vaughna i jego historia a z drugiej Hemsworth i Duke. Rozdziały Vaughna według mnie zdecydowanie ciekawsze, bardziej sensowne i szkoda, że ten wątek nie był przewodni. Całość niezła, ale nie porywa, brak twistów i zwrotów akcji. ... więcej

 • Dno!

  takij3den ocenił(a) film na 3

  I dwa metry mułu.

  • muzyka

   pdnavy

   Czy ktoś z was wie może co to za utwór około 34 minuta filmu

   • Narkotyki jeżdżą na kółkach...

    dzyniu88 ocenił(a) film na 2

    i są dystrybuowane przez paczkę zgranych gości. Od razu przypomina się o wiele lepszy Przemytnik Eastwooda. Czegoś brakuje żeby stwierdzić o fajny film dobrze się go oglądało.

    • Brad...

     ch25

     Jak nazywa się aktor, który go grał? Nie ma go na liście płac... Thx.