Film

1997 1 godz. 40 min.
6,6 100
ocen
6,6 10 100
56
chce zobaczyć
{"id":"3927","linkUrl":"/film/Arlette-1997-3927","alt":"Arlette","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/39/27/3927/7211126.2.jpg"}
Arlette ma około czterdziestki i pracuje jako kelnerka w restauracji przy autostradzie. Tymczasem w Las Vegas dożywa... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Arlette ma około czterdziestki i pracuje jako kelnerka w restauracji przy autostradzie. Tymczasem w Las Vegas dożywa swoich dni właściciel dochodowego kasyna. Arlette nie wie, że to jej ojciec, który zapisał jej jako jedynej spadkobierczyni całą fortunę. Chciwi wspólnicy miliardera chcą przejąć majątek i obmyślają sprytny plan. ProponująArlette ma około czterdziestki i pracuje jako kelnerka w restauracji przy autostradzie. Tymczasem w Las Vegas dożywa swoich dni właściciel dochodowego kasyna. Arlette nie wie, że to jej ojciec, który zapisał jej jako jedynej spadkobierczyni całą fortunę. Chciwi wspólnicy miliardera chcą przejąć majątek i obmyślają sprytny plan. Proponują niejakiemu Franckowi Martinowi, by uwiódł i poślubił Arlette, a wraz z kobietą posiadł jej bajeczny spadek. Plan przewiduje, że wkrótce po ślubie młoda małżonka ma zginąć w niewyjaśnionych okolicznościach.

studio
Canal+ (udział) / Katharina / Les Films Flam / Więcej...
data produkcji
1997
tytuł oryg.
Arlette
inne tytuły
Zdjęcia do filmu nakręcono w Las Vegas (Nevada, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Sympatyczna komedia obyczajowa.

  kangur_msc_CM ocenił(a) film na 6

  Schemat ograne, ale jest w tym trochę oryginalności. Odrealnione kompletnie, aIe jakieś to bardziej ludzkie, niż hollywoodzkie rom-komy o pięknych i bogatych.

  • Film godny polecenia! Wszystkim miłośnikom francuskiego kina na pewno się spodoba.

   nikah ocenił(a) film na 8

   Rewelacyjna komedia. Josiane Balasko jak zwykle na najwyższym poziomie.

   • Zabawne

    isiunia ocenił(a) film na 8

    W sumie zabawny film, typowy humor francuski więc dobrze się to ogląda tyle, że w pewnym momencie czlowiek zaczyna się zastanawiać co facet, który wygląda jak Christopher Lambert widzi w takiej kraśnej i przaśnej babie jak Josiane Balasko. Ehhh :)))))))

   • Można obejrzeć tą francuską komedię, mam akurat na VHS z lektorem. Christopher "Nieśmiertelny" Lambert sprawdził się bardzo dobrze. Widać że bardziej lubi grać we francuskich filmach mówiąc w swoim języku niż w amerykańskich. Niestety jedynie 6/10 za to że film słabnie od drugiej połowy.

    • SZOK

     kubuch77vandamme ocenił(a) film na 7

     Miałem jeszcze pamietne VHS z tym filmem :D