1 godz. 37 min.
6,2 153
oceny
6,2 10 153
376
chce zobaczyć

{"type":"film","id":623366,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ashes-2012-623366/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Ashes
 • Jamie odwiedza swojego ojca Franka, który z powodu Alzheimera przebywa w szpitalu. Widząc cierpienie ojca, Jamie
  postanawia zabrać go rodzinnego domu, co dziwi tym bardziej, że obaj mężczyźni nigdy nie byli ze sobą blisko...

 • punisher822_filmweb ocenił(a) ten film na: 10

  Tomik_4 WSZYSTKO LADNIE PIEKNIE ALE TEN OPIS JEST NIEPRAWDZIWY... Nie odwiedzil ojca JAMMIE tylko osoba ktora JAMMIE zlecil by go porwala z 'DOMU OPIEKI'. I to wlasnie facet ktorego zlecil JAMMIE zaprzyjaznil sie z porwanym chorym na ALZHEIMERA mezczyzna. W polowie filmu dowiadujemy sie ze JAMMIE to niezly skur...l i cwaniak i tak naprawde zlecil te cale porwanie ojca by go potem zabic. Zabic za to ze latami zyj nienawiscia do ojca ktory zabil mu matke. Zabil matke niechcacy ale jednak zmarla... Po smierci matki JAMMIE'go ojciec trafil do 'domu opieki' bo jego ataki ALZHEIMERA byly coraz bardziej natarczywe i bez regularnego leczenia zyc nie mogl. JAMMIE to byl kawal gno...ja a cala filmowa historia jest naprawde swietna i bardziej mi sie podobala niz w przereklamowanym filmie 'NIETYKALNI'...

 • punisher822_filmweb Człowieku chcesz by opis zdradzał wszystkie tajemnice filmu? To jaki sens oglądać?
  Opis jest poprawny, bo tak właśnie rozpoczyna się film!

 • punisher822_filmweb ocenił(a) ten film na: 10

  vbazyl BAZYL nie unos sie bo napisalem prawde a opis pod filmem byl poprostu blednie napisany... Zrozum to wreszcie!!!

 • punisher822_filmweb Czy ty nie rozumiesz że twój opis zdradza tajemnicę głównego wątku filmu? Lubisz włączyć sobie film wiedząc wszystko przed jego obejrzeniem? Taki z ciebie spoilerowiec? Może specjalnie dla ciebie powinni podawać streszczenie filmu z zakończeniem?
  Będę się unosić, bo opis jest PRAWDZIWY, gdyż tak właśnie rozpoczyna się film! Oglądałeś od początku? Nie rozumiesz tego? Opis ma zachęcić do oglądania, a nie zdradzać końcówkę. Zresztą komu tłumaczę. Ty wiesz swoje. A jak nie wiesz to sobie poczytasz spoilery i oglądasz z satysfakcją że znasz główne zwroty i tajemnice filmu.

 • kinia76 ocenił(a) ten film na: 6

  Tomik_4 ten opis jest chyba do innego filmu...