PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=255009}

Asterix na olimpiadzie

Astérix aux jeux olympiques
6,3 75 036
ocen
6,3 10 1 75036
4,5 12
ocen krytyków
Asterix na olimpiadzie
powrót do forum filmu Asterix na olimpiadzie

POWTARZAM. ASTERIXA GRA CLAVIER. C L A V I E R. Jeżeli ktoś ma jakieś inne informacje z OFICJALNYCH źródeł to mnie wyprowdzcie z błędu. Bo ja czytałem natomiast, że to Clavier i wytwórnia nie mogła by sobie pozwolić na coś takiego :] Nie przecze, że mogę się mylić, ale to co jest napisane na liście płac jest raczej wydumką jakąś. Amen. Zakładam, że film będzie słabszy, bo nie robi go Alan :-).

Redgard

Może to nie jakieś oficjalne źródło, ale zobacz: http://imdb.com/title/tt0463872/ [imdb.com/title/tt046387...]

ocenił(a) film na 5
MrsMacius

Wiem widziałem. Ale podobona rzecza była z Silent Hillem, gdzie wszędzie pisało że Sean Bean gra Harryego Masona (który był bohaterem pierwszej części gry). Do tej pory jest na filmwebie napisane tak i na większości stron. A Sean Bean gra Jakiegoś tam Christophera coś tam. Nie mówię, że Clavier gra na 100%, ale raczej opcja z tym gostkiem wydaje mi sie wyssana z palca :/ Zawsze się mogę mylić, przeto sam nie wiem, ale przeczytałem ,że clavier przygotowuje się do 3 części filmu... czy producenci zaryzykowali by zmiane aktora po tak udanej 2 części ? Ja wątpie, choć widziałem różne rzeczy już :D

ocenił(a) film na 5
Redgard

Po za tym obsada nie jest pełna, co świadczy raczej o tym, że niekoniecznie jest prawdziwa.

Redgard

W teletygodniu pisało ostatni że Asterixa będzie grał Clavier. Ja uważam to za wiarygodne źródło.

Redgard

Jeśli się nie mylicie - YEAH!!! Uwielbiam Claviera, poza tym może wynagrodzi nieco tą omyłkę w postaci zatrudnienia BeckCHAMA, Zidane'a, Schumahera i Van Damme'a - jest to zwykły chwyt aby przyciągnąć rzesze młodzieży - choć z drtugiej strony super, może porobi się więcej fanów Asterixa!

I cieszę się że filmu nie kręci Alain Chabat. On jest FATALNY - zwłaszcza, jako reżyser. Widziałem jego debiut - Miasto strachów czy jakoś tak - do dupy. A Kleopatrę dawniej lubiłem, choć oglądając niedawno stwierdziłęm, że... jest o wiele gorsza od filmu 'Asterix i Obelix kontra Cezar'. Bo o ile jeszcze rozmavch był spory, pomysłów wiele genialnych, oraz świetne żarty w wykonaniu dwójki głónych bohaterów, to jednak film zawierał sporo ŻENUJĄCEGO niestety humory, wykonywanego przez Jamela, poza tym miał sporo momentów, których w zasadzie nie powinno być...
Pozdrawiam i cieszę się, że gra tu Clavier i że W OGÓLE prace nad filmem są kontynuowane, bo słyszałem, jakoby miano je przerwać, z tego powodu, że 'Misja Kleopatra' nie spodobała się twórcy Asterixa, Albertowi Uderzo...

Bruce_Lee

Niestety. Asteriksa bankowo zagra Cornillac. To oficjalne info i tak to traktujcie. Kontrakty podpisane. Chyba, że coś jeszcze się zmieni...

KrzysztofFW

To jest trochę głupie, w trzeciej części zmieniać aktorą, który gra główną postać.

Syaimaral_sama

Ale jak już jest mowa o oficjalnym źródle to wypada dać jeszcze linka, zebym potem właśnie nie było takich postów jak mój, w którym prosi sie o tego linka ;]

ocenił(a) film na 7
Redgard

Już myślałem, że macie coś do mojego opisu ;)

WISKI

osobiście bardzo już się przywiązałam do Claviera w tej roli i nie zyczę sobie tam nikogo innego. jeśli zmieniono tego aktora, to jest to posunięcie godne pożałowania. szkoda by była. dobrze, zę chociaż co do Depardieu nie ma wątpliwości... ufffff

Ronemund

A na oficjalnej stronie filmu to nawet podają że w filmie nie zobaczymy jednak Jean-Claude Van Damme'a tylko Jerome Le Banner'a ,francuskiego kickboxera.


http://www.asterix.co.nz/movies/olympicgames/index.html [www.asterix.co.nz/movie...]

ocenił(a) film na 1
Redgard

Niestety Clavier nie będzie go grał, nie zgodził się ;( Wszystko jest z oficjalnych źródeł, już od dawna o tym mówią... A szkoda cały urok film straci :(

lolop

http://www.asterix.co.nz/movies/olympicgames/images/asterixobelix.jpg -aż sie odechciewa szczerze mowiąc.

Redgard

Clavier nie bedzie grał choć ty tego niechcesz
Czytałem nawet o tym FRANCUSKIE PISMA O FILMACH
gdzie potwierdzają że bedzie go grac Cornical

Redgard

Clavier nie bedzie grał choć ty tego niechcesz
Czytałem nawet o tym FRANCUSKIE PISMA O FILMACH
gdzie potwierdzają że bedzie go grac Cornical

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones