PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=878158}
6,3 19 541
ocen
6,3 10 1 19541
6,2 37
ocen krytyków
Asteroid City
powrót do forum filmu Asteroid City

Jak na razie z jego filmografii to widziałem trzy film Grand Budapest Hotel, Wyspę psów oraz nie dawno Kurier Francuski i była można powiedzieć tendencja spadkowa jednak wciąż trzyma poziom:
-Grand Budapest hotel arcydzieło pod każdym względem: wizualnie, aktorsko, scenariusz, muzyka wszystko polecam.
-Wyspa psów ocena niżej ale znowu Wizualnie arcydzieło, animacja genialna, muzyka też, głosowo super i historia fajna oraz wzruszająca bo psy.
-Kurier francuski i znów ocena niższa ale ponownie film bardzo dobry Anderson w formie jednak nie tak dobry jak w przypadku dwóch poprzednich bo Historie momentami nie jasne i ogólnie wypadły super, Aktorsko znów geniusz i kilka niespodziewanych występów, wizualnie znowu wiadomo arcydzieło, muzyka świetna choć nie tak dobra jak w Grand Budapest Hotel wciąż świetna.

I Pytanie jaki ten film będzie.

,,TAKE YOUR HANDS OF MY LOBBY BOY!!"

Pozdrawiam

PrimalElf1512

To jest ciekawe pytanie. Ja mam wrażenie, że Wes coraz mocniej idzie w formę, ale coraz mniej ma treści. Do kolekcji gorąco polecam dołączyć Kochanków z księżyca. To 100% Anderson w Andersonie.

ocenił(a) film na 8
Domitronic

Nie dawno oglądałem Fantastycznego pana lisa i jest to mój drugi ulubiony film Wesa szczególnie że zachęcił mnie seans Pinokio od Del Toro (który też był super). A Kochanków z chęcią obejrzę a jeszcze Genialny Klan, Pociąg do darjeeling, Steve Zissou i tam pare innych. A Astreoid City jaram się.

ocenił(a) film na 6
PrimalElf1512

Jeżeli będzie to kolejny film w takiej samej konwencji to to już nie przejdzie. Zgadzam się żę tendencja jest spadkowa. Grand Budapest był świetny, pozniej dostaliśmy Francuski Kurier a więc wizualna wydmuszka w tej samej konwencji. Dało się to jeszcze obejżeć ale jak 3 raz dostaniemy to samo tylko inną historię to już nie ma co oglądać. Wyspa Psów to już zupelnie co innego, osobiście nie przypadl mi do gustu.

ocenił(a) film na 8
Robson293

Wyspa psów dla mnie była zajebista a Kurier bardzo mi się podobał i choć nie był to ten poziom co Grand Budapest Hotel ale wciąż Wes jakiś poziom trzymał. Asteroid City czekam i specjalnie zwiastun obejrzałem raz i do premiery nie chce nic z niego nie pamiętać dzięki czemu zaskoczę się bo u Wesa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones