PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772805}
5,9 40 587
ocen
5,9 10 1 40587
6,9 43
oceny krytyków
Atak paniki
powrót do forum filmu Atak paniki

Dwa czy trzy razy się uśmiechnąłem. Bardziej jest to dramat i chodzi mi o gatunek a nie o grę aktorów bo Ci dali radę a szczególnie Popławska. Dali radę choć role specyficzne a niektóre sytuacje dość mocno absurdalne i zastanawiałem się jak można do nich dopuścić. Rzecz która mnie raziła i razi coraz bardziej w polskim kinie to wplatanie bluzgów do dialogów nawet jeśli brzmią tam nienaturalnie. Nie kupuję tego....

Gustavos

podpisuje się pod tą opinią. Bohaterowie zamiast budzić moją sympatię, zawzięcie pomagali mi w budowie muru irytacji i zażenowania bez ustanku dostarczając kolejne cegły. Po za tym, że bardzo ciężko było się podczas seansu uśmiechnąć, gdy próbowałem traktować film jako dramat, szybko zdałem sobie sprawę, że nie potrafię się utożsamić z problemami tych ludzi, których poszczególne decyzje były dla mnie jednostajnie głupie - w ten sposób można by znów wrócić do tezy, że film jest komedią, ale nie; nie dałem rady się z tych głupich decyzji śmiać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones