PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772805}
5,9 40 407
ocen
5,9 10 1 40407
6,8 39
ocen krytyków
Atak paniki
powrót do forum filmu Atak paniki

Powiew świeżości

ocenił(a) film na 10

Nareszcie coś, co nie zalatuje "typową polską komedią"! Faktycznie sporo osób może nie zrozumieć humoru w "Ataku Paniki". Jest to humor wyższy, niż w większości topowych produkcji, nieopierający się na pustych dialogach. Baaardzo dużo przemyśleń po seansie, zalecane pół godziny w ciszy :D Polecam!

ocenił(a) film na 2
czuladak

Taaa...Na moim seansie ludzie zaśmiewali się z hasła Miłosza do gry i wymiotów Andrzeja w samolocie. Humor wysokich lotów, to jest to

ocenił(a) film na 1
czuladak

Hahaha wyższy humor P.I.Z.D.A C.I.P.A K.U.T.A.S C.H.U.J. No nie chce niższego humoru zaznac

ocenił(a) film na 2
roman_zabawa

zwłaszcza w wykonaniu "dzieci".

czuladak

Głupi żart cię nie bawi, a mnie tak? To pewnie dlatego, że jestem lepszy i mądrzejszy niż ty. Ty jesteś za głupi, żeby zrozumieć tak wyborny "wyższy humor". Ten krótki komentarz jest zabawniejszy niż cały ten film wypchany typowymi głupimi i chamskimi żartami :DDDD

ocenił(a) film na 3
czuladak

Baardzo dużo przemyśleń po seansie i pół godziny w ciszy? Ta cisza to chyba z zakłopotania i żenady. Mnie ten film ani nic nie nauczył, ani nie rozbawił, mimo, że nieobca jest mi twórczość Monty Pythona oraz tego, co nastąpiło po nim i brak estetycznego zrozumienia dla prymitywnych amerykańskich komedii. Dla mnie to strata czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones