PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484461}

Atari

7,4 8
ocen
7,4 10 1 8

Atari
powrót do forum filmu Atari

O robieniu gier komputerowych? Jak tak, to ja podziękuję, mimo że lubię gry od Atari

moooras

A Avatar jest o tworzeniu avatarów ?

użytkownik usunięty
kristofear

Nie, ale Nolan Bushnell (tu Leonardo Di Caprio) założył tą firme i był projektantem gier komputerowych.

no i co. przecież to były niesamowite czasy - komputery wchodziły dopiero do masowego użytku, a tacy ludzie jak konstruktor Atari, czy Amigi (Jay Miner) poświęcali się swojej pasji, budowali swoje kompy w garażach, musieli angażować sie nie tylko w ich wymyślenie ale i promocję, zresztą bez komputerów "do gier" mamy dzisiejsze kompy w domach, z prockami liczonymi w GHz, z gigabajtami ramu, itd - bo bez rewolucji growej Gates mógłby mieć rację co do tych sześciuset paru kilobajtów ramu, co to niby każdemu miały wystarczyć. Więc imho, to mógłby być ciekawy film biograficzny, opowiadający o ciekawych czasach. pozdro.

moooras

Ja się boje że wyjdą z tego śmieci. Atari, i jeszcze remeak WarGames i kilka
podobnych nie potrzebnych filmów.

moooras

Ale oni, Ci pionierzy, sklecili tą Atarynkę w starej wrotkarni, a przy pracy upalali się zielskiem, że aż miło. Może być śmiesznie, zwłaszcza jeśli pokażą wojnę Bushnella z Baerem;]

moooras

Brzmi jak mój pierwszy komputer z 87roku :)

moooras

Pamiętam jak ojciec jakoś 88 roku przyniósł do domu Atari ST z bratem przestałem wychodzić na dwór i skończyło się życie towarzyskie tak nas ten komp pochłonął :)

moooras

Pewnie będzie coś w stylu Social Network - o ile można przyrównywać film w pre-produkcji, z filmem w post-produkcji. ;o]

amoen

Raczej sądzę, że wątpię;) Nie te same czasy, nie te same realia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones