PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685420}
1,9 1 912
ocen
1,9 10 1 1912
Atlantic Rim
powrót do forum filmu Atlantic Rim

Chciałam obejrzeć, ale 1,8 skutecznie mnie zniechęca.:D

canditti

oceniłem na 1... ale warto poptrzećchociać15min. Te dialogi i profesjonalizm wykonania sprawiają, że się zastanawiam czy to nie jest parodia na poziomie szklanką po łapkach itp...
denne dialogi, denna akcja, denna gra, sceny jak z kina komedii lat 90. Jak do tego sobie przypominam trailery i jakiśfilmik jak to jest robione oraz opisy aktorów co i jak... błazenada.

ocenił(a) film na 1
canditti

Idzie jak burza...już 1,7 ...według mnie i tak za wysoka

canditti

Shit straszliwy, ale będąc wiernym swym zasadom obejrzałem całość :P Scen idiotycznych jest cała masa więc ciężko wymieniać, ale do najgłupszych zaliczam murzyna szukający dziecka w płonącym budynku z wyciągniętą bronią, murzyna obmacujący młotkiem klamkę, żołnierzy biegnący w czasie ataku "tego czegoś" przy nabrzeżu w towarzystwie gościa ubranego na czarno, w czarnym kapeluszu, z twarzą wymazaną czymś czarnym. Warto wspomnieć o fenomenalnej roli admirała i gościa z opaską na oku. Na plus całej produkcji można zaliczyć blondynę, tzn. to że w ogóle był tam ktoś o przyjemnej aparycji dzięki czemu na kilka sekund można zapomnieć o koszmarnych animacjach.
Podsumowując: każdego kto dał wspaniałemu "Pacific Rim" del Toro mniej niż 4/10 kazałbym przywiązać do krzesła, rozewrzeć powieki i dożywotnio wpatrywać się w sceny z "Atlantic Rim" od Asylum. Oglądanie tego "filmu" sprawia wręcz fizyczny ból.

Spirit59

Zapomniałem wspomnieć o najlepszej scenie, w której to jeden z kolesi (po wysadzeniu potwora ładunkiem nuklearnym) siedząc w mechu spada nim z kosmosu(sic!) i rozbija się o dwa inne stojące na ziemi po czym tryumfalnie z niego "wychodzi"- absolutne must see!!!

Spirit59

Hahahha no to faktycznie masakryzacja:D

Może nawet z ciekawości zerknę, żeby się pośmiać. ;]

A co do Pacific Rim, to mi też się podobał.:) Jedynie gra aktorska nie do końca mi podeszła, ale ogólnie film dobry.:) Warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 2
Spirit59

Najsmutniejsze jest to, że Admirał był nominowany do Oscara za rolę w Tańczącym z Wilkami. Tak nisko upaść...

ocenił(a) film na 2
Wikol

Admirałowi za udział w tej perle kinematograficznej, to bym nawet złotego węża nie dał/

canditti

To nie jest rekord. Rekordem jest Yyyyrek. Więcej głosów i średnia 1.4 http://www.filmweb.pl/film/Yyyreek!!!+Kosmiczna+nominacja-2002-33245

butryk_2

Faktycznie:D sądząc po obsadzie wcale mnie to nie dziwi:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones