PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3958}

Atlantyda - zaginiony ląd

Atlantis: The Lost Empire
7,4 61 156
ocen
7,4 10 1 61156
6,0 4
oceny krytyków
Atlantyda zaginiony ląd
powrót do forum filmu Atlantyda - zaginiony ląd

Wiadomo - sama fraza 'zaginiony ląd' kryje w sobie sporo możliwości interpretacji; z czego niewiele wykorzystali twórcy tego filmu. Pierwsza część (wyprawa) - okej, może być, podoba mi się, tylko dlaczego czuję niedosyt...? Być może za mało było porywajacej muzyki... albo coś... Jak już dotali do Atlantydy - pożal się Boże, tam jest okropnie! Niby mają wszystko, a chodzą w najbardziej niewygodnych kieckach i w dodatku na bosaka! Ale to jeszcze nic; niedoskonałości Atlantydy równoważą wspaniałości jej 'serca'... to były wilekie sceny! Ale ale, dlaczego nie udało mi się polubić Milo?! Miły, sympatyczny, odważny, oczytany, chuderlawy i cherlawy... okularnik... nie no, musi byc od razu bohaterem, a jakże! A na koniec jakby nigdy nic rezygnuje z pełnego przygód życia i osiada sobie spokojnie na miejscu! Toż to istne zaprzeczenie całego charakteru dzielnego poszukiwacza! Czyżby jego JEDYNYM marzeniem była Atlantyda...? Biedny chłopiec...
Więc generalnie film zachęcił mnie do dalszego 'poszukiwania Atlantydy'. Jakiś swój cel spełnił.

ocenił(a) film na 9
mistrz_wielki_pryszcz

wiadomo atlantyda napewno tak nie wyglądała ,w filmie ,budowle trochę przypominały budowle majów chociarz miasto było przedstawione pięknie a Atlantyda pochodzi z Mitologii greckiej .
Ciekawie przedstawia się Atlantyda w grze "God of War" ta z Kratosem . w tej grze to Kratos niszczy Atlantydę ale nie do końca bo na dnie jacyś ludzie przeżyli. Mimo to Atlantyda na pewno przypomina jakieś greckie miasto

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones