PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755384}
6,5 68 484
oceny
6,5 10 1 68484
5,8 25
ocen krytyków
Atomic Blonde
powrót do forum filmu Atomic Blonde

Nie jest tajemnicą, że "Atomic Blonde" to film który powstał na kanwie finansowego sukcesu "Johna Wicka". Podobnie jak on jest to wizualnie dopieszczony akcyjniak co się zowie - widowiskowy, dynamiczny, brutalny i dostarczający niezobowiązującej rozrywki. Jednak tak samo jak w przypadku filmów z Keanu Reevesem, tak i tutaj forma zdecydowanie zdominowała na treścią. No ale nie oszukujmy się…. to chyba nie ona jest w tego typu filmach najważniejsza. Ja kiedy dostaję solidne kino akcji z blond pięknością kopiącą po tyłkach agentów KGB, biorę to z całym dobrodziejstwem inwentarza.

Cała recenzja: http://okiemfilmoholika.pl/filmy/atomic-blonde-recenzja-filmu/

ocenił(a) film na 7
zdziechu24

Zdanie w tytule swietnie podsumowuje caly film. Dodalbym jedynie 'Dopieszczona audio-wizualnie forma zdominowała nad treścią'

ocenił(a) film na 6
dabram17

Charlize zmierza ku Sharon Stone.

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 7
zdziechu24

Kiedy, w końcowej sekwencji, miała czarną perukę podobała mi się bardziej - 7/10 !!!

ocenił(a) film na 7
zdziechu24

Właśnie obejrzałem i nie zgodzę się z jednym. Ten film nijak się ma do Johna Wicka, prócz atrakcyjnych scen walki. Tu jest klimat i fabuła, bo jednak jest to film szpiegowski, a nie zwykłe mordobicie, oparte na tym, że komuś psa utłukli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones