1 godz. 55 min.
6,5 66 173
oceny
6,5 10 66173
22 912
chce zobaczyć
5,7 18
ocen krytyków
{"rate":5.6666665,"count":18}
{"type":"film","id":755384,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Atomic+Blonde-2017-755384/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Atomic Blonde
  • zdziechu24 ocenił(a) ten film na: 6

Nie jest tajemnicą, że "Atomic Blonde" to film który powstał na kanwie finansowego sukcesu "Johna Wicka". Podobnie jak on jest to wizualnie dopieszczony akcyjniak co się zowie - widowiskowy, dynamiczny, brutalny i dostarczający niezobowiązującej rozrywki. Jednak tak samo jak w przypadku filmów z Keanu Reevesem, tak i tutaj forma zdecydowanie zdominowała na treścią. No ale nie oszukujmy się…. to chyba nie ona jest w tego typu filmach najważniejsza. Ja kiedy dostaję solidne kino akcji z blond pięknością kopiącą po tyłkach agentów KGB, biorę to z całym dobrodziejstwem inwentarza.

Cała recenzja: http://okiemfilmoholika.pl/filmy/atomic-blonde-recenzja-film...

• dabram17 ocenił(a) ten film na: 7

zdziechu24 Zdanie w tytule swietnie podsumowuje caly film. Dodalbym jedynie 'Dopieszczona audio-wizualnie forma zdominowała nad treścią'

• kasiap_18 ocenił(a) ten film na: 6

dabram17 Charlize zmierza ku Sharon Stone.

• Viveroth ocenił(a) ten film na: 6

zdziechu24 +1

• Szpila_1308 ocenił(a) ten film na: 7

zdziechu24 Kiedy, w końcowej sekwencji, miała czarną perukę podobała mi się bardziej - 7/10 !!!

• toton ocenił(a) ten film na: 7

zdziechu24 Właśnie obejrzałem i nie zgodzę się z jednym. Ten film nijak się ma do Johna Wicka, prócz atrakcyjnych scen walki. Tu jest klimat i fabuła, bo jednak jest to film szpiegowski, a nie zwykłe mordobicie, oparte na tym, że komuś psa utłukli.