1 godz. 55 min.
6,5 66 325
ocen
6,5 10 66325
22 910
chce zobaczyć
5,7 18
ocen krytyków
{"rate":5.6666665,"count":18}
{"type":"film","id":755384,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Atomic+Blonde-2017-755384/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Atomic Blonde
 • kinoman77_filmweb ocenił(a) ten film na: 6

  Połączenie kina szpiegowskiego w starym, dobrym, zimno-wojennym stylu z przygodami Bonda lub Bourne'a-jak to woli. Film ma swietny, mroczny klimat wciąż podzielonego murem Berlina, ciekawy , choć nie oryginalny punkt wyjściowy, kapiącą seksapilem Charlize Theron, znakomitą sekwencję przed-finałową, ale niestety cierpi na dość częstą przypadłość zwaną dłużyznami , brakiem właściwego tempa, za długim metrażem. Momentami oglądanie Atomowej Blondyny, naprawdę męczy , żeby za chwilę (na chwilę) pobudzić i tak parę razy. Mogło być naprawdę dobrze, choć i tak mogło być dużo gorzej. Obejrzeć na pewno można , tym bardziej ,że coraz rzadziej można obejrzeć w miarę realistyczne kino sensacyjno-szpiegowskie, w dodatku z taką bohaterką-palce lizać.

 • gabi_2 ocenił(a) ten film na: 6

  kinoman77_filmweb Przyłączę się do Twojej opinii. Film nierówny, klimat fajny, Charlize wygląda bombowo, jednak jej bohaterka bądź też maniera grania postaci jakoś mnie irytowała.
  Dla mnie ten film jest takim połączeniem po trochu Wicka i Kingsmana, jednak o ile przy nich bawiłam się wyśmienicie tak przy Atomowej niestety były dłużyzny.

 • giovanni50 ocenił(a) ten film na: 7

  kinoman77_filmweb Film super w tym lesbijska scena

 • raf_filmweb ocenił(a) ten film na: 6

  giovanni50 O kurka. No to mnie teraz zaciekawiłeś. Mam nadzieję, że z Charlize w roli głównej:) Akurat oglądam ten film w TV. Będę czyhał na tą scenę :D

 • Montago ocenił(a) ten film na: 7

  kinoman77_filmweb Rzeczywiście były dłużyzny, taki rollecoaster, raz akcja pędzi, aby za chwilę zwolnić, i znów zacząć się rozpędzać.
  Film ogólnie fajny, ale na raz.
  Zabrakło czegoś, co wyróżniło by go, czy pozwoliło na dłużej zapaść w pamięć...
  Czego nie można powiedzieć o Charlize, bo akurat ją trudno zapomnieć ;)

 • kinoman77_filmweb ocenił(a) ten film na: 6

  Montago O tak-może się nawet przyśnić w nocy:)

 • ymak ocenił(a) ten film na: 6

  kinoman77_filmweb W filmie o Bondzie raczej nie spodziewam się gejowskiej sceny łóżkowej.Chociaż dzisiaj wszystko jest możliwe...:))
  Ale to chyba byłby ostatni film o Bondzie...