PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191937}
3,7 844
oceny
3,7 10 1 844
August Underground's Mordum
powrót do forum filmu August Underground's Mordum

Napiszcie pare dobrych powodów, bo ja nie znajduje zadnego. Trzeba byc nienormalnym, zeby nakrecic cos takiego. I o co chodzi? Zeby stworzyc najbardziej zwyrodnialy, chory film w historii? Co za idiotyzm! Ciekawe czy znajda sie jacyc obroncy i czy mnie czyms zaskocza.

Strayker

"Zeby stworzyc najbardziej zwyrodnialy, chory film w historii?"
Możliwe, to już jest jakiś powód :) I jako taki film sprawdza się doskonale, bo niewiele powstało obrazów bardziej chorych i brutalnych. Sam bym chętnie zrobił taki film, a jestem raczej normalny i wcale nie bawi mnie znęcanie się nad ludźmi. Co najwyżej psychiczne od czasu do czasu :)

Strayker

Bo w ludzkiej naturzeto lezy - ludzie od wiekow ogladali znecanie sie nad innymi. W Rzymie, robili co chcieli bo mogli, nie dlatego ze byli nienormalni.
Ale jak to jest byc takim debilem, tego nie wiem. W kazdym razietacy sa, skoro to kreca i ogladaja.

ocenił(a) film na 8
Strayker

Tez czasami mam ochotę nakręcić taki film, prześcignąć w bestialstwie to co było w AUM, ale nie wiem jakie sceny bym musiał tam umieścić ;(

ocenił(a) film na 3
kktnwkfkmp13

bez problemu, moja fantazja jest bogatsza... Nudziłam się na tym filmie. I aż się dziwiłam, że pewnych, dość dla mnie oczywistych (bo często jak na te myśli goszczących w głowie) scen zabrakło.

Strayker

dla amerykanskich debili? przeciez fred vogel(nie zasluguje nawet na duze literki) to typowy przyklad amerykanskiego niedoj***anego dziecka , pomine fryz z epoki lodowcowej, ale to cos ma czelnosc nazwac siebie 'director'?Filmow okrutnych to chyba nie widzieliscie jak to cos co sie zwie ''Okrutny Kot''(bardziej debilnego nicka nie bylo powaznie?) To cos co sie zwie michal niech sie nauczy ortografii.

Strayker

" Zeby stworzyc najbardziej zwyrodnialy, chory film w historii? " Tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones