PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505}

Austin Powers: Agent specjalnej troski

Austin Powers: International Man of Mystery
5,7 21 374
oceny
5,7 10 1 21374
Austin Powers: Agent specjalnej troski
powrót do forum filmu Austin Powers: Agent specjalnej troski

Ale badziewie!!!

ocenił(a) film na 3

Oglądałem wczoraj ten film i zastanawiałem się czy ktoś zdecyduje się na kontynuację. A jednak popełnili ten błąd. Film oceniam 3/10.

ocenił(a) film na 4
toresos

Hehehe i masz po części rację, ale nie do końca.
Po pierwsze, film jest parodią sagi o James'ie Bondzie - i to parodią wręcz dosłowną, wyśmiewającą sporo głupot filmów o przygodach agenta 007. Tak więc, jeżeli nie jesteś fanem/fanką Bonda - to nie powinieneś był/nie powinnaś była w ogóle tego filmu oglądać. Jest niesamowicie głupkowaty i prostacki, i... o to właśnie chodzi! Nie mówię, że to rewelacja, ale w paru momentach nieźle się zalewałem :P Dla mnie 7/10
Pozdro

ocenił(a) film na 3
Bruce_Lee

Zgadzam się z opinią Toressa. Z twoją również :) Z tym, że film jest poprostu ... głupi. Bonda lubie jak i jego klimat podobnie jak parodie. Austin Powers robi to w sposób głupi i tyle. Jest kilka śmiesznych rzeczy, ale ogóleni uważam, że są lepsze parodie bonda (Spy Hard chociażby). Ja również wystaiwłem ocene 3/10 jako, że uważam film jest słaby. Poprostu nie przypadł mi do gustu Mayers oraz klimat hipisowskich lat 70'tych. Napewno jednak znajdą się osoby którym film może przypaść do gustu:) Pozdrawiam wszystkich Filmweb'owiczów!!!

użytkownik usunięty
Brock_Lesnar

Dałem 2/10... bo film jest po prostu głupi i kompletnie nie śmieszny :/

ocenił(a) film na 7
toresos

Jak czytam Wasze komentarze to od razu widać, że nikt by za was nie zażądał MILIONA dolarów ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones