PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=478475}

Auta 2

Cars 2
6,6 65 169
ocen
6,6 10 1 65169
5,6 14
ocen krytyków
Auta 2
powrót do forum filmu Auta 2

Jedynka bardzo mi sie podobała, miałam wielkie nadzieje co do dwójki. Tymczasem nie byłam wstanie wytrzymac nawet do końca tego gniotu. Wszystko to, co podobało mi się w części pierwszej, zniknęło. Film zmienił się a chaotyczną papkę, żarty były kiepskie, akcja toczyła się za szybko, tak że oglądające ją dziecko za nią nie nadązy. Zamiast ciekawych dialogów i wątku melodramatycznego jak w jedynce, były wiecznie pościgi, efekty wizualne- bardzo ładne, ale dla mnie to za mało.

izigo_2

ja tak samo od początku mi się nie podobało jak dowiedziałem sie że Hudson nie żyje (prawdopodobnie)

użytkownik usunięty
CinemaMaster

Popieram. Każda kontynuacja Disneya to dno...pomijając Toy Story 2 i 3.

ocenił(a) film na 6
CinemaMaster

PIXAR jest tylko częścią Disneya - i w zakresie tworzenia filmów posiada pełną niezależność więc w zasadzie PIXAR jeszcze żadnego dna nie wyprodukował, aczkolwiek "Auta 2" - mając na uwadze, to czym nakarmił nas PIXAR przez lata - wypadają bardzo blado, choć trzymają naprawdę dobry poziom pod względem technicznym. Niestety wszystkiego tu za dużo - można by powiedzieć, że jak to bywa z kontynuacjami na wielkim ekranie "wszystkiego ma być więcej" - ktoś przedobrzył.
Ale miłośnicy przygodówek i filmów akcji winni być zachwyceni. Ale z pierwszą częścią opowiadającą o "wyciszeniu się" że tak powiem ma to niewiele wspólnego.

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 6
izigo_2

też byłem rozczarowany tym filmem, po świetnej jedynce filmowcy przesadzili z akcją
fabuła też bez sensu

ocenił(a) film na 10
kicaj77

Mi się tam bardzo podobał.

izigo_2

Jeżeli to koniec cudownej ery, w której jedna, wspaniała wytwórnia filmów animowanych w ciągu 10-ciu lat (2001-2010) dorobiła się aż sześciu zdecydowanie zasłużonych Oscarów i tylko JEDNEJ kontynuacji, a początek nowej, w której nawet wizja Wall-e'ego 2 może się zmaterializować, to znaczy, że PIXAR robi zamach na moje dzieciństwo (po tym jak je zbudowali, nie spodziewałbym się takiej zmiany zamiarów). Oby chociaż nie sknocili prequela pierwszego filmu, na jakim byłem w kinie (Potworów i Spółki).

PS. Nie mam nic do Wall-e'ego, nie zawachałbym się nawet zaliczyć go do pierwszej piątki moich ulubionych animacji, ale jego kontynuacja... mówiąc delikatnie, nie jest byłaby pomysłem.

izigo_2

także nie dałam rady dotrwać do końca filmu. porażka. po takiej pierwszej części spodziewałam się czego o WIELE WIELE lepszego niż... to.

ocenił(a) film na 4
izigo_2

Rozczarowany niejestem poniewaz jak to bywa z kontynuacjami sa o wile gorsze od pierwszych cześci."Auta 2" to film bardzo słaby i chaotyczny.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
izigo_2

Mi się tam bardzo podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones