PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395230}
5,5 2 216
ocen
5,5 10 1 2216
Autobus z lotniska
powrót do forum filmu Autobus z lotniska

Nauka

ocenił(a) film na 6

Kocham wasze narzekania najlepiej żeby obezwładnili porywaczy po 15 min potem oddali ich władzom a resztę filmu popijali kawkę w kawiarni i gadali o sensie życia :) to tylko film! muszą być zwroty akcji widzę ze ten film jak zwykle dzieli połowa ludzi zachwycona połowa mówi że żenada, dla mnie 10,9 ale i 1,2 to śmieszne oceny jeśli temu dajecie 10 co co dostaje coś co naprawdę zasługuje? a jeśli 1 co co dostają mega gnioty - 10? Ja dam chyba 6 bo nie lubię złych zakończeń,ale spoko film nie nudziłem się i to była zaleta tego filmu akcja i zwroty ciągle.

P.S aaa i śmieszy mnie głupota niektórych nie potrafiacych ogarniać prosta akcje komentarz typu : '' nie rozumiem czemu ta 1 zabili też była ładna'' serio wyczytałem parę takich , dla tych którzy nie zrozumieli miała ona jakąś chorobę weneryczną> pozdro dla kumatych

ocenił(a) film na 5
marcinsss89

W takich filmach trzeba po prostu przyjąć fakt, że bohaterowie zachowują się bezsensownie i nie powinno się szukać w nim logiki bohaterów.

marcinsss89

Grzybica to nie wenera ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones