PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3976}

Autostop

Autostop rosso sangue
6,8 184
oceny
6,8 10 1 184
Autostop
powrót do forum filmu Autostop

9/10

ocenił(a) film na 9

Brutalny, surowy, bezkompromisowy, wulgarny.

ocenił(a) film na 8
pawel_cimochowski

Prosta ale jakże przewrotna historia z "morałem" :) Znakomity David Hess, rewelacyjny Franco Nero, urodziwa Corinne Clery. Kapitalna muzyka Ennio Moriccone. Film klimatem nawiązuje do takich filmów jak "Ostatni dom po lewej", "Dom na skraju parku" i "Pojedynek na szosie".

Owszem film jest brutalny i wulgarny, ale na pewno nie bezkompromisowy i surowy z powodu dużej dozy czarnego humoru. Surowym i bezkompromisowym określiłbym raczej "Ostatni dom po lewej", który z powodu perwersyjnej przemocy ogląda się wyjątkowo ciężko jak kultowy magazyn policyjny "997". Tutaj szczypta humoru łagodzi brutalność tej produkcji. Dla mnie osobiście jest to ogromna zaleta,

Uwielbiam kino lat 70-tych. Polecam gorąco gustopodobnym. Bardzo dobry 8/10

ocenił(a) film na 9
kajetans

Trochę sie zagalopowałem z tą surowością, oczywiście masz rację ;)

ocenił(a) film na 8
kajetans

ja bym porównał ten film do "Cani Arabbiati", "Długiego Weekendu" i "Morbo", podobnie jak tamte filmy jest tu mało bohaterów, dużo akcji dzieje się w samochodzie, koniec jest świetny i zaskakujący oraz jest tu sporo psychologii postaci, dialogów itd. W dodatku wszystkie te 4 filmy są naprawde świetne, tak jak mówisz lata 70' wmiatają

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones