PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 201 681
ocen
8,1 10 1 201681
7,4 44
oceny krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

Witam, pytanie kieruje do tych ktorzy byli na wersji 3d. Czy warto sie wybrac na 3d imax? Pytam poniewaz czesto filmy maja tylko kilka scen sensownych w 3d, a reszta jest naciagana. Nie chodzi o drozszy bilet tylko o moje samopoczucie po ponad 2h w okularach 3d.

ocenił(a) film na 10
jarwq

Co to znaczy czy warto. Jednemu spodoba sie w 3d a drugiemu nie. Ja byłem w 2d i Imax i mi sie bardzo podobało ogromny ekran tylko siedziałem za blisko(4 rząd ) najlepszy do oglądania na tym wielkim bydlaku to 5-7 rzędy

jarwq

Ja byłem wczoraj na 3d i nie wiem czy to wina mojego kina czy okularów, czy czegoś innego, ale przy wielu scenach (zwłaszcza z bliższej perspektywy) oraz był jakby źle zsynchronizowany/dostrojony, sceny jakby lekko rozmazane (zwłaszcza widac to było na napisach), ciężko się to oglądało, głowa boli mnie do dzisiaj. To mój pierwszy przypadek w 3d kiedy podejrzewam, że coś było skopane od strony technicznej.

jarwq

Więc zdecydowałem się na 3D imax w cinemacity i niestety porażka. Kilka scen w 3d nie warto się męczyć w okularach. Film dobry aczkolwiek nie wykorzystanie największych mocy przez pewnych bohaterów woła o pomstę do... Jak nie chcieli wykorzystać największej mocy Dr Strange to mogli go usunąć z filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones