PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 201 868
ocen
8,1 10 1 201868
7,4 44
oceny krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

Jestem świeżo po seansie, nie daje mi spokoju dlaczego niektórzy bohaterowie przeżyli, podczas gdy inni rozpłynęli się w powietrzu?

Tony Starka przeżył bo Strange oddał kamień czasu;
Nabula przeżyła bo Gamora powiedziała gdzie jest kamień duszy;
Thor przeżył bo Loki oddał teserakt
Captain America?????
Black Widow????
Hulk????

Jakie są wasze teorie, zgadzacie się z powyższym?

marius

Przeżyła teoretycznie połowa, tak jak to miał w założeniu Thanos. Oczywiście czemu zostali Ci, a nie inni bohaterowie przekonamy się zapewne w Avengers 4.

ocenił(a) film na 9
marius

Uważam, że to był czysty przypadek, że przeżyli akurat ci bohaterowie. To znaczy, życia Starka, Nebuli i Thora zostały wynegocjowane w zamian za kamienie, ale przeżycie reszty było przypadkiem. To znaczy, z punktu widzenia bohaterów. Jeśli jednak chodzi o to, dlaczego twórcy filmu postanowili oszczędzić właśnie ich, to sądzę, że w A4 chcą złożyć hołd tym, od których się to wszystko zaczęło i prawdopodobnie niektórych pożegnać z hukiem.

ocenił(a) film na 8
Saika13

W pewnym momencie, gdy Thanos wspomina o anihilacji ludzkości, mówi o "równym" podziale, ginąć będą biedni i bogaci. Także myślę, że ich przeżycie w dużej mierze zależy od przypadku. Co więcej, przeżyły osoby z pierwszej części Avengers, co ma sens, biorąc pod uwagi zdjęcia z planu zdjęciowego Avengers 4...

marius

A Królik?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones