PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 201 678
ocen
8,1 10 1 201678
7,4 44
oceny krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

Jeżeli chodzi o Naszych bohaterów, moim zdaniem najlepiej wypadła Wanda i Thor. Kompletnie pozamiatali w tej części. A Waszym zdaniem?

malinkaa88

Strange przez chwilę walczył 1v1 z Thanosem i szło mu całkiem dobrze, ale scena wejścia Thora była bezcenna.

ocenił(a) film na 9
malinkaa88

Thor, świetna ta nowa broń. Niech mi ktoś wyjaśni kiedy Scarlet Witch stała się taka potężna?? bo oglądając miałam wrażenie że chyba coś mi uciekło.

Annash

Annash w filmie była mowa że minęło 2 lata (jak dobrze pamiętam) od wojny bohaterów, wiec miała czas na naukę .:)

ocenił(a) film na 8
malinkaa88

Ja w sumie nie rozumiem, dlaczego po IW to Thora okrzyknięto "najpotężniejszym Avengerem".
Fizycznie? To na pewno, bo w drużynie nie ma w tym momencie nikogo, kto mógłby mu dorównać. Hulk w MCU zdaje się być jakąś parodią swojego komiksowego odpowiednika, a Thor nawet bez Stormbreakera nim pozamiatał. Dał też radę zranić Thanosa, ale... Och, come on, Wanda powstrzymywała Thanosa mającego pięć Kamieni Nieskończoności JEDNĄ RĘKĄ, jednocześnie JEDNĄ RĘKĄ niszcząc Kamień Umysłu, a była przy tym w całkowitej emocjonalnej rozsypce. Gdyby jej rozpacz była zastąpiona wściekłością na to, że to np. Thanos niszczy Visiona, to może Wanda dałaby popis godny komiksowej Scarlet Witch.

ocenił(a) film na 9
malinkaa88

Dla mnie, najlepiej wypadł "gladiator-anioł", czyli Thor i jego nowy przyjaciel, "zacny królik" + Doctor Strange i Iron Man.
-Thor na reszcie jest prawdziwym bogiem Asgardu ale pozbawiono go kiczowatego wizerunku z dwóch poprzednich filmów.
- Rocket ma tylko sześć minut na ekranie, a mimo to, wypada świetnie w scenach z Thorem
- Strange wypada lepiej, niż w solowym filmie i pokazuje swoją moc.
- Stark bardzo rozwinął swoją technologię od czasu CW i jest w stanie stawić opór Thanosowi.

ocenił(a) film na 10
malinkaa88

Dla mnie Wanda i Thor. Wanda jest postacią do której stosunkowo nie dawno się przekonałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones