PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 201 837
ocen
8,1 10 1 201837
7,4 44
oceny krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

Naprawdę nie wiem czy nam społeczeństwo idiocieje. Zabieranie na film tego typu dzieci 5-6 letnich, które oglądały kreskówki o Thorze, po to, żeby przez pół godziny siedziały cicho a później z kina zrobiły sobie plac zabaw z ciągłym pytaniem i ganianiem po kinie naprawdę nie ma sensu.
Po ponad dwu godzinach w takiej scenerii zaczynam rozumieć Thanosa ....

ocenił(a) film na 9
wizi38

Trzeba bylo pojsc na wersje z napisami... tam 5-6 latkow nie uswiadczysz....

ocenił(a) film na 8
Kwiaterson

Z synem byłem, wybrane takie trochę mniejsze zło. Za to u nas na wersjach z napisami często przychodzi pijane bydło (nie obrażać bydła).

ocenił(a) film na 9
wizi38

Mi się wydaje że to Twoje kino przyciąga ciekawych ludzi bo jak sam mówisz na seansach dla dorosłych alkohol się leje a dla młodszej widowni plac zabaw zrobili :)
Zmień kino ;)

ocenił(a) film na 9
wizi38

Doradzam podobnie. Proszę zmienić kino. Synów już trochę odchowałam i zdołałam przekonać, że dubbing to obciach. Na seansach z napisami pijanych nie widuję.

descolada

Brawo dla twoich synów bo dubbing to najgorsze co mogło spotkać filmy.

ocenił(a) film na 9
MoVieFan87

Mnie osobiście nawet lektor drażni, a dubbing to już tylko akceptuje w animacjach. Czy to kino czy dom, tylko oryginalne dialogi + napisy.

Morelas84

Mnie też lektor drażni bo wszystko zagłusza :)

ocenił(a) film na 8
wizi38

Właśnie niedawno wróciłam z kina :)
Na moim seansie była widownia składająca się i z dorosłych, młodzieży oraz dzieciaków w najróżniejszym wieku. Myślałam, że, jak tyle dzieciarni wpadło na salę kinową, to będą tylko przeszkadzać, wiercić się i co rusz zasuwać do toalety ;)
Jednak byłam pozytywnie zaskoczona :)
Młodsza część widowni w skupieniu pochłaniała film i nawet nie dało odczuć się, że w zasadzie większa część sali, to właśnie dzieci (głównie to byli chłopcy).
W moim rzędzie, koło mnie, siedział ojciec z małym synkiem. Chłopak, na oko, miał gdzieś 7-8 lat (nie więcej). Zaskoczyło mnie, jak w skupieniu i napięciu przesiedział cały film. Nic, a nic, się nie odzywał. Gapił się w ekran, jak zaczarowany ;)

Więc to chyba zależy od tego, na jaką dzieciarnię na seansie trafi się :D I jakie będzie miało się szczęście, że nie przesiedzi się całego filmu z jakimś kompletnym bydłem ;)

ocenił(a) film na 9
Julie94

5-6 a 7-8 to przepaść. Mój pięcioletni syn z trudem wysiedział na Autach, a w wieku 8 lat spokojnie obejrzał Avengersów.

ocenił(a) film na 10
wizi38

Ludzi są jebnieci zabierajac 7-8 na film jakby nie patrzeć o śmierci. Ale to nic w porównaniu do tego cco widziałem na Deadpoolu. 7-8 latek z mamą. Brawo.

ocenił(a) film na 9
motator

Pytanie KTO GO WPUŚCIŁ. Przecież ten film miał wysoką kategorię wiekową i obsługa powinna była ich zawrócić.

ocenił(a) film na 10
descolada

Pewnie, że powinna. Chyba DP był od 16 czy nawet 18 lat.

ocenił(a) film na 8
motator

obsługa jest w większości niepełnosprawna i ma wytyczne CCC. Kasa się liczy. Szkoda słów. Czasy w których pani bileterka była w stanie wyrzucić każdego za fraki z kina bezpowrotnie minęły.

wizi38

No ale przecież to jest film dla dzieci...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones