PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 201 678
ocen
8,1 10 1 201678
7,4 44
oceny krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

Pstryknięcie palcami

ocenił(a) film na 8

No dobra wszystko pięknie tylko niech Mi ktoś wytłumaczy dlaczego, po pstryknięciu palcami przez Thanosa "poznikały" akurat te postaci a nie inne? Czy po prostu to było jakby na chybił - trafił

luki138

Bo scenarzyści tak zdecydowali. Ale ogólnie to był przypadek i chybił trafił

luki138

bo pewnie liczą się z kosztami i zlikwidowali te które przynoszą najmniej profitu :)

maximus_

Fakty przeczą tej teorii.

ocenił(a) film na 8
bartoszcyc8

Tzn? Co masz na myśli?

luki138

Popatrz ile zarobiła np. Czarna Pantera. Myślisz, że uśmierciliby tę postać?

ocenił(a) film na 9
luki138

Posiadając wszystkie kamienie stał się tak potężny, że mógł zażyczyć i zrobić co tylko chciał, więc postanowił wymazać w sposób obiektywny pół wszechświata. Dlatego też ginie król (Black Panther), ale też zwykły dzieciak (Spider-man)

ocenił(a) film na 7
Daven___

Pół wszechświata znika, ale i tak wyjątkowo dużo ziemian przeżyło. Na tak ogromny wszechświat, aż tyle osób przeżyło, to jak wygrać super totka. Chyba, że z każdej planety była usuwana połowa mieszkańców, a nie połowa wszechświata.

ocenił(a) film na 9
Palacio

Ja raczej zrozumiałam, że to miało być pół populacji z każdej zamieszkałej planety. Po co miałby usuwać niezamieszkałe planety, gdy chciał rozwiązać problem niedoboru zasobów dla rożnych cywilizacji?

ocenił(a) film na 9
descolada

Bo to miało być tak jak właśnie mówisz... Ludzie film jest robiony dla Amerykanów, więc nie ma tu jakiś ciężkich zagadek itd. wystarczy pomyśleć.

Daven___

DOKŁADNIE

ocenił(a) film na 7
descolada

A strażnicy galaktyki nigdzie nie mieszkają tylko na statku, czyli połowa statku powinna zniknąć, a został tylko królik.

ocenił(a) film na 9
luki138

Ciężko powiedzieć dlaczego akurat poznikaly te postacie.. Równie dobrze mogła zniknąć kpt. Marvel..

ocenił(a) film na 9
luki138

Thanos powiedział, że wybór będzie całkowicie losowy i niezalezńy od pozycji społecznej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones