PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 201 837
ocen
8,1 10 1 201837
7,4 44
oceny krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

Od jakiegoś czasu dzieje się coś złego, coś bardzo złego z postacią Hulka, już w Thorze Ragnarok zaczęła "ewoluować" niemoc Hulka, ale po dzisiejszym seansie z Avengers opadły mi ręce, Hulk stał się jakąś POPI...UŁKĄ!!! 1 minuta w której widzimy bezsilnego Hulka z Thanosem to epicki upadek tak zacnej postaci, ale widząc w dalszej części tej ekscytującej walki naszych bohaterów robiącego w gacie Bannera gdzie Hulk jak mała dziewczynka skrywa się w otchłani podświadomości Banera jest po prostu upokarzające, czy może jest szansa, jakakolwiek szansa że w kolejnej części razem z Captain Marvel, zobaczymy starego naładowanego testosteronem Hulka??? może taki come back gdzie widzimy naszego Zielonego przyjaciela przywdziewającego rękawice Thanos i spuszczającego mu wpi.....??????????????

ocenił(a) film na 9
Wojtek83_filmaniak

To też Mi się nie podobało, tak samo zrobili Spidermana który został jakimś uzależnionym przez Starka chłopcem na posyłki a wiadomo że w komiksie czy też serii animowanej z 1994 roku to była dorosła, odpowiedzialna bardzo inteligentna i tajemnicza postać, a tutaj mówi na lewo i prawo kim jest. No ale taka koncepcja , jedyne co to nie podobał Mi się Heimdall który w Thorze 1 kozacko wyglądał i miał fajne moce a w Ragnaroku i Infinity war poprostu został zgwałcony, to samo tyczy się Lokiego. Kiedyś jeszcze powstanie najlepszy Spiderman(1994 wersja najlepsza) i inne Marvelowskie postacie ale to dopiero następne pokolenie czyli będziemy musieli poczekać jakieś 10-15 lat chyba że będą wypuszczać głupie filmy dla mas co było w przypadku Iron mana. Pożyjemy zobaczymy

DenPosten

Co do Spidermana z serii animowanej z 1994 to z całą mocą zgadzam się, pamiętam za czasów Fox Kids :P , mam to samo odczucie "dorosła, odpowidzialna...", wygląd to subiektywne odczucie, ale jakoś przyzwyczajony byłem, że Spiderman (film animowany) to wysoki postawny mężczyzna ( to coś w deseń Lexa Luthora w postaci psychicznego zgarbionego Jesse Eisenberga :P) ale potem to co zrobiono ze Spidermanem to przedszkole, nic dodać nic ująć taki siusiumajtek :P , choć w co nie wierzyłem jakoś przyzwyczaiłem się a nawet optuje za Tom Hollannd w roli Spidermana, po prostu wmówiłem sobie, ze to taki odpowiednik Spidermana małolata ze świata równoległego :P , co do Lokiego, Heimdall to domyślałem się, że ich rola w filmie będzie raczej krótka, cóż, trza poczekać do przyszłego roku na Avengers i liczyć, ze Hulku wyjdzie z Banera na takiej petardzie, ze rozgoni to całe towarzystwo z Thanosem na czele:P

ocenił(a) film na 9
Wojtek83_filmaniak

Dokładnie, mam to samo odczucie i po seansie bylem zawiedziony postacią Hulka... Rozumiem, że trzeba było przedstawić Thanosa jako potężna postac, ale pomiatanie Hulkiem to przesada... Hulk to prawdopodobnie najpotężniejsza istota jaka chodziła po ziemi. Gdzie jego wk..rw i potęgowanie siły? Czy to ten Hulk chociazby z pierwszej części Avengers?
-Mam armię
-My mamy Hulka..

Również liczę na jego wielki Comeback za rok

Wojtek83_filmaniak

Teoretycznie nikt nie byłby w stanie pokonać Hulka, bo ma nieograniczoną siłę i wytrzymałość. No ale scenarzyści musieli dodać mu jakieś słabości, bo inaczej wszystko załatwiłby sam.

ocenił(a) film na 9
bartoszcyc8

Wychodzi na to że Hulk powinien również obawiać się Iron mena w hulkbusterze bo ten również skopal mu dupsko w drugiej części avengers. Ogólnie szkoda bo brakowało zielonego w wakandzie...
Z innej beczki skąd baner ma hulkbustera?

majki092

Pewnie był trzymany w siedzibie Avengers, ale nie jestem pewien.

ocenił(a) film na 9
bartoszcyc8

jego siła jest ograniczona do poziomu wnerwienia.

ocenił(a) film na 10
Wojtek83_filmaniak

Hulk się nie boi Thanosa sami reżyserzy to potwierdzają
https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2018/05/09/hulk-avengers-wojna-bez-granic-rec enzja/amp/

Wojtek83_filmaniak

Hulk miał po prostu dość wykorzystywania go przez resztę Avengersów (był potrzebny tylko wtedy, kiedy trzeba było komuś wtłuc), to dlatego nie chciał współpracować z Bannerem ;)

clawdya

Ludzie moi Kochani oby faktycznie Hulk obraził się na Avengersow i w kolejnej części zobaczymy epicką przemianę w Niezwyciężonego Hulka, a nawet może podniesie level up na inny kolor aparycji :P, no Thanos obezwładnił Hulka w sposób irracjonalny, no bądźmy poważni, 3 ciosy i po zawodach, już się bałem że złamał kręgosłup jak Batman :P, tak czy siak liczę na to, że gęsia skórka będzie na każdej części mojego ciała podczas domniemanego rewanżu z Thanosem!!! inaczej optuje wyłącznie za DC :P, Ps. ja nie mówiłbym o porażce z Hulka z Iron Man, to była raczej przekomarzanie się dwóch starych "kolegów" z drużyny :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones