PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 201 837
ocen
8,1 10 1 201837
7,4 44
oceny krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

https://heroichollywood.com/avengers-infinity-war-runtime-possibly/

Wczoraj na stronie SM Cinemas na Filipinach pojawiła się domniemana długośc filmu Avengers Wojna bez Granic.

Wynosi ona 150 minut, czyli 2 godz 30 min. Nie jest to potwierdzona informacja, lecz bardzo prawdopodobna, zwłaszcza, że kilka miesięcy temu sami bracia Russo przyznali, że obecnie zmontowany film miał właśnie mniej więcej tyle czasu antenowego.

Będzie to o 4 minuty dłuższy film od dotychczasowego rekordzisty czyli Civil War, który trwał 2 godz 26 minut.

ocenił(a) film na 6
Nevarius

Czyli będzie trwał 2 godziny 30 minut w sumie nic dziwnego tak naprawdę bo jeszcze przed Civil War była tego rodzaju informacja że Infinity War ma być jeszcze dłuższe niż Civil War

ocenił(a) film na 10
Yoda_MistrzJedi

Avengers 4 też ma mieć podobną długość, mają być zamknięte wszystkie wątki jakie otworzono w tym uniwersum od 2008 roku.

ocenił(a) film na 10
Nevarius

jeżeli będzie to prawdą że trzecia część Avengers bedzie trwać , ile podano to ; bedzie dłuższy seans ze wszystkich części .

ocenił(a) film na 6
Nevarius

Trudno by było gdyby nie zostały zamknięte te wątki to logiczne. Aczkolwiek nie sądzę by zostały zamknięte wszystkie wątki. Wiesz, Hydra gdzieś tam się będzie pojawiać w fazie 4... no bo skoro film Black Widow jest już oficjalnie w toku, to oczywiście nie wyobrażam sobie innego wyjścia niż ma być w niej wątek Hydry. Kwestia Strażników Galaktyki również nie zostanie zamknięta.

ocenił(a) film na 10
Yoda_MistrzJedi

Ohh wybacz, źle się wyraziłem, nie chodziło mi o zamknięcie, w sensie "nigdy więcej się nie pojawi". Raczej chodziło mi o odwołanie się/kulminację, podsumowanie tych wszystkich wątków.

https://flarrow.pl/2018/avengers-infinity-war-oraz-avengers-4-bedzie-zwienczenie m-kazdego-filmu-w-mcu/

Gdzieś po angielsku czytałem te wieści, a wiadomo, oni innych słów używają i mogłem źle zrozumieć.

ocenił(a) film na 6
Nevarius

Podsumowanie to już lepiej brzmi :) i jaśniej. Owszem to już też było mówione dlatego tak jak pisałem, zdziwiłbym się gdyby było inaczej. Poza tym każdy ostatni film poprzednich faz podsumowywał coś. W przypadku fazy I byli to Avengers, w przypadku fazy II Avengers Czas Ultrona/Ant Man. W przypadku fazy III będzie to Avengers 4 :)

ocenił(a) film na 8
Nevarius

Po tak długim filmie powinni dać scenkę po napisach taką jak ta z Capem po Homecoming. :-)

ocenił(a) film na 10
Grigorij1982

Drugi raz nie przejdzie, ale scena po napisach zawsze była i będzie

ocenił(a) film na 10
Nevarius

czekasz na trzecią część Avengers ? ja tak

ocenił(a) film na 10
Gokussb

Baaaardzo czekam!

ocenił(a) film na 10
Nevarius

fajnie . Do premiery tego filmu z każdym dniem coraz bliżej jest . Na jaką wersje tego filmu idziesz ? w sensie dubbing czy na napisy . Ja ide na dubbing gdyż wersja napisowa mnie męczy

ocenił(a) film na 10
Gokussb

Ja wolę napisy, przyzwyczaiłem się do napisów, nie męczą mnie.

ocenił(a) film na 10
Gokussb

A idziesz na 3D czy 2D?

ocenił(a) film na 10
Nevarius

na 2d pójde

ocenił(a) film na 10
Gokussb

Ja też

ocenił(a) film na 10
Nevarius

ok . Trzecia część Avengers bombowo sie zapowiada według mnie . Zaś dwie wcześniejsze części są też udane . A ty jak uważasz ??

ocenił(a) film na 10
Gokussb

Myślę, że 3 część będzie najbardziej widowiskowa. Poprzednie Avengersy też były świetne

ocenił(a) film na 10
Nevarius

też tak myślę że trzecia część bedzie bardziej widowiskowa ale okaże sie jak będzie . I zgodzę sie że poprzednie części były świetne

ocenił(a) film na 10
Nevarius

najbardziej mnie ciekawi kim jest ten nowy gościu co leje Iron mana . Wygląda na nowego złoczyńce chyba

ocenił(a) film na 10
Gokussb

To jest tytan Thanos. Jeden z najpotężniejszych postaci w Mervelu.

http://pl.marvel.wikia.com/wiki/Thanos_(Ziemia-616)

ocenił(a) film na 10
Nevarius

hmmm . Ciekawe czy Goku miałby szanse mu sprostać .

ocenił(a) film na 10
Gokussb

Goku rozwaliłby go bardzo szybko.

ocenił(a) film na 10
Nevarius

też tak myślę

ocenił(a) film na 10
Nevarius

Jak sądzisz ile w sumie bedzie filmów Avengers ? zbliża sie premiera trzeciej części a za rok bedzie czwarta część

ocenił(a) film na 6
Nevarius

30 marca o 20:00 w TVN Avengers Czas Ultrona
6 kwietnia o 20:00 w TVN Ant Man

a dzisiaj o 20:00 w TVN Avengers 2012

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones