PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 202 090
ocen
8,1 10 1 202090
7,4 45
ocen krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

Cześć
Byłem na tym filmie, naprawdę był dobry i byłem pewien, że zyska dobre oceny oraz zainteresowanie widowni. Cały film jak najbardziej na plus, ale to co zobaczyłem, naprawdę mnie zszokowało. #57 miejsce w rankingu filmweb??? Rozumiem, dobry film, ale czy to jest wybitne dzieło, lepsze od "Przebudzeń", "Taksówkarza","Obcego" oraz "Stowarzyszenia Umarłych poetów"?
Myślę, że ocena jest bardzo zawyżona

Zapewne zostanę zjechany przez fanów Marvela za to, co napisałem.

Pozdrawiam.

WykwalifikowanyMorderca

WykwalifikowanyMorderca czemu masz być zjechany przez fanów ? ok uważasz te filmy za lepsze ok spoko. Oglądałem nie raz Obcego ale to nie moje klimaty, wolę kino na podstawie komiksów.

WykwalifikowanyMorderca

Oceny na filmwebie powinieneś traktować z przymrużeniem oka, bo o ocenach decydują użytkownicy. Poza tym postrzegaj te oceny w różnych kategoriach. P.S i nie rób spamu.

ocenił(a) film na 8
juchacz17

A kto ma niby decydować o ocenach jeśli nie użytkownicy?

ocenił(a) film na 10
WykwalifikowanyMorderca

"Rozumiem, dobry film, ale czy to jest wybitne dzieło, lepsze od "Przebudzeń", "Taksówkarza","Obcego" oraz "Stowarzyszenia Umarłych poetów"? - Tak. Dziękuję za uwagę.

A na przyszłość zobacz, co za film zajmuje drugie miejsce w tym niby rankingu, to nic już cię nie zdziwi i nie będziesz zadawał takich pytań. I poczekaj też z takimi werdyktami aż średnia się ugruntuje, bo na razie to nawet tydzień od premiery nie minął, więc ocena na pewno jeszcze spadnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones