PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 201 681
ocen
8,1 10 1 201681
7,4 44
oceny krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

Jak myślicie, czemu usunęli z filmu scenę ze zwiastuna, podczas której bohaterowie biegli w zwolnionym tempie? Tym bardziej, że był tam Hulk, który z filmie nie chciał 'wyjść' z Bruce'a a spojlerowe zabawki ukazały scenę, gdzie z Hulkbustera wychodzi już rozwścieczony Hulk.

jakeziom

czasem Marvel lubi wstawiać do zwiastunów takie "nieprawdziwe sceny" z doklejanymi postaciami. tak dla zmylenia widza.
a czasem podczas ostatecznego montażu filmu następują drobne zmiany co do fabuły, pomimo tego że pierwsze zwiastuny już poszły w świat.

mi natomiast zabrakło sceny w której Thor piorunami uruchamia coś w kosmicznej kuźni a Groot i Rocket patrzą na niego w zachwycie

ocenił(a) film na 9
Hetta

Dokładnie, tej sceny mi najbardziej brak ...

Hetta

Zapomniałem w sumie o tej scenie, ale myślę, że po jej usunięciu wejście Thora do Wakandy było większe. Tak to Thor pokazałby swoje moce z młotem i piorunami i nie byłoby już takiej mocy potem. ;)

ocenił(a) film na 8
jakeziom

Myślę że to scena z Avengers 4- ta po wskrzeszeniowa. Nie zapominajcie, że kręcili równocześnie dwa filmy

ocenił(a) film na 9
kaka893

Nie daliby dwa razy bitwy o Wakandę - chyba, że aż tak cofną czas ;)

ocenił(a) film na 10
kaka893

Czy przypadkiem Zimowy Żołnierz nie zginął? Bo właśnie sprawdziłem ten trailer i tam biegną: WS, Cpt, Black Widow, Black Panther i babka z plemienia oraz Hulk. Więc jeśli ten pierwszy zginął, oznaczałoby to, że w trailerze zrobili to samo co w Thorze 3 z okiem Thora - bujdę żeby nie spojlerować. Jednym z zaskoczen właśnie był brak Hulka (pomijam początek), który z automatu jest brany jako atut/przewaga/nadzieja.

ocenił(a) film na 10
cinek_1988

Bucky nie zginął tylko rozsypał się. To wszystko działo się przed rozsypaniem, więc mógł z nimi biec, chociaż w filmie nikt nie biegł XD Zwiastun miał mieć po prostu wydźwięk wielkiej bitwy i stąd ta scena. Faktycznie bitwa była wielka, ale na szczęście bez tego symbolicznego biegu jak w Civil War.

Hulk się zamknął w sobie po tym jak przegrał z Thanosem, pewnie ubodło to jego ego, ja się mu tam nie dziwię, że nie chciał wyjść :)

ocenił(a) film na 10
kasiap_18

omg zginął = rozsypał się. Na etapie A3 ci co się rozsypali to zginęli. I ok, Zimowy mógł biec, ale Hulk już nie, bo się nie odważył. W każdym razie potwierdziłeś mi, że Zimowy też umarł/rozsypał się, więc zwiastun miał zmylić widownię.

ocenił(a) film na 8
jakeziom

Podobnie jak choćby z okiem Thora z T:R, bawienie się doklejaniem rzeczy/usuwanie rzeczy w trailerach ejst niekiedy dość powszechne :p

Dodwizo

Ale doklejenie oka a zrobienie sceny połową bohaterów z CGI to jednak miliony kosztów różnicy :p

ocenił(a) film na 9
jakeziom

Przy produkcji każdego filmu pozostaje sporo materiału, który później jest wycinany z oficjalnej wersji filmu, bo okazuje się, że film wyszedł zbyt długi. A ponieważ pierwsze zwiastuny pojawiają się na wiele miesięcy przed premierą, ostateczny montaż następuje zazwyczaj później i wtedy właśnie okazuje się, że trzeba wyciąć scenę, która już pojawiła się w zwiastunie. Więc możliwe, że te wycięte sceny pojawią się na DVD/BluRay jako materiał dodatkowy
Po drugie - Marvel manipuluje przy zwiastunach, by zmylić widza, np. w zwiastunach Thanos miał tylko 2 kamienie. Dodatkowo czasami zmieniają otoczenie aktorów. W zwiastunie Cap pojawił się na tle betonowej ściany, a w filmie na tle przeszklonej na tym dworcu czy gdzie to się działo. W Thorze Ragnaroku w zwiastunie Hela pojawiła się między budynkami, gdzieś w mieście, w nocy, a w ostatecznej wersji filmu odbyło się to nad klifem wśród traw. Więc podejrzewam, że scena biegnięcia wśród drzew została po prostu zmieniona.

Atmospherate

https://naekranie.pl/aktualnosci/avengers-wojna-bez-granic-rezyserzy-komentuja-s ceny-z-hulkiem-ze-zwiastuna-3152864 i wszystko jasne :p
Tylko dziwne, że specjalnie na potrzebny zwiastuna stworzyli tak kosztowną scenę, która pewnie jest dużo droższa niż wymazanie jakiejś postaci lub dodanie oka.

ocenił(a) film na 10
jakeziom

W civil war na lotnisku też puszczali zwiastuny jak biegną na siebie dwa teamy i na zwiastunie nie ma spider mama a na filmie już jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones