PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 201 678
ocen
8,1 10 1 201678
7,4 44
oceny krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

po wyjściu z seansu...

ocenił(a) film na 9

..pierwsza myśl po wyjściu z kina to właśnie ta że Strange musiał mieć jakiś ukryty plan bo na 14 000 605 możliwości tylko 1 kończy się zwycięstwem. Dlatego myślę że wiedział że to jedyna droga i myślę że zanim oddał kamień to rzucił jeszcze jakieś zaklęcie które pomoże odwrócić negatywne skutki starcia z Thanosem. Oprócz tego kolejne filmy (GOTG 3, Doctor Strange 2, Spiderman 2 ...) myślę że nie możliwe żeby wszystkie były prequelami więc jest nadzieja na powrót większości ekipy. Film mnie zaskoczył pozytywnie chociaż dla młodego fana oglądać tyle śmierci ulubieńców jest trudne, szczególnie Gamory, Groota i Spidermana. Mam pozytywne nadzieje związane z kolejnymi 3 filmami i myślę że bracia Russo dobrze to poukładali.

ocenił(a) film na 8
mzg_2

Co do tych śmierci - nie traktowałbym tego jako śmierć, a bardziej jako dematerializacje. Dusze wszystkich, którzy się rozpłynęli zostały przeniesione do soul gema, o czym może świadczyć chociażby fakt, iż scena rozmowy Thanosa z małą Gamorą ma właśnie miejsce "we wnętrzu" soul gema (informacja potwierdzona przez reżyserów). Strange na pewno miał jakiś plan i to co się wydarzyło to moim zdaniem na 100% scenariusz, w którym ostatecznie Thanos zostaje pokonany, sam Strange przyznaje, że nie było innej opcji. Dużo informacji wnoszą też zdjęcia z planu zdjęciowego z Avengers 4, ale to nie będę spoilerował.

ocenił(a) film na 9
Shumitu

nie wziąłem "śmierci" w cudzysłów mój błąd, ale dzięki za korektę ;)
W Soul gems- czytałem że posiadacz kamienia duszy może dowolnie nimi manipulować, przeglądać jak w talii kart i decydować o ich losie. Myślę że jest szansa dla Gamory mimo że nie uległa dematerializacji, Thanos był z nią najmocniej związany i myślę że nie wytrzyma z poczuciem winy przywróci Gamorę i straci kamień duszy a wtedy wszystko mu się posypie.
Dzięki za komentarz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones