PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 201 720
ocen
8,1 10 1 201720
7,4 44
oceny krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

czy Avengers Infinity War jest po Civil War w Kapitanie Ameryka?
Część osób mówi że Steve Rogers ginie w 3 częsci, matkobosko broń Cię panie Boże, oby nie!

jak uważacie?

ocenił(a) film na 9
alex_29_filmweb

Była przecież cała rozpiska z datami. Kapitan Ameryka 3 ma być za rok, a Avengers 3 za 3 lata. Kapitan ma zginąć w "swoim" filmie i wrócić w Avegersach. Ale to wcale nie dziwi, standardem w tym uniwersum jest "zabili go i uciekł" :P.

Mlodzik91

wiem wiem, że datami, widzialam to co Marvel przedstawił, tylko zastanawialo mnie wlasnie to, że jeżeli by Rogers zginął w Civil War, to co by było wtedy W Infinity War (chodzi o to ze bylo by bez niego).
"Zabili go, ale uciekl" i "zrobil ich w konia" moze tak byc, chyba że bedzie dokladnie pokazana scena gdy zginął, jak w Zimowym Zołnierzu z Fury'm :)

p.s wiesz że wroci w Avengersach? jak masz jakies inne info, prosilabym o podeslanie :)

ocenił(a) film na 9
alex_29_filmweb

Gdzieś tutaj widziałem newsa ze spoilerem, ze w drugiej części Infinity Wars ma wrócić cała stara gwardia Avengers, w tym potencjalnie ubity Rogers. Pierwsza część miałaby być o nowej gwardii. Ale to są plotki z Latino Review, a ponoć żadna z ich plotek dotąd nie okazała się prawdziwa. Podsumowując - poczekajmy na filmy ;).

Mlodzik91

Steve to moj ulubiony Avenger, nie moga go usmeircic :D wiec siedzę na szpilkach!!
ale racja, poczekamy, zobaczymy.

ocenił(a) film na 9
alex_29_filmweb

Jak dla mnie jest mdły jak tona patriotycznego masła. Stark jest lepszy, ale to tylko ja :).

Mlodzik91

no każdy moze miec swoje zdanie :)

alex_29_filmweb

To, że zginął w komiksie w Civil War to nie znaczy, że w filmie będzie tak samo.

kamilx98

no wiadomo, to tylko przypuszczenia :P chociaż w ekranizacjach zbytnio nie odbiegają od komiksow, a to by była zmiana historii

alex_29_filmweb

Wg mnie to by było zbyt przewidywalne, jeśli miałby jakiś bohater z MCU zginąć chciałbym jak największe zaskoczenie, a tutaj o śmierci Capa pisze się odkąd podano tytuł 3 części.

użytkownik usunięty
kamilx98

raczej śmierci bohaterów, jeśli chodzi o książki czy komiksy trzymają się wiernie, więc myślę że jeśli ginie w komiksie to zginie i w filmie ale jednak wróci, bo się okaże że przeżył. Nie wyobrażam sobie np. jak by w Hobbicie Fili, lub Kili mieli przeżyć. Więc jeśli jest tak jak mówisz, to prawdopodobnie go uśmiercą. Może być też tak że będzie niby tak jak z Buckym niby zginie, a jednak przeżyje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones