PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371515}

Avengers

The Avengers
7,5 327 102
oceny
7,5 10 1 327102
6,7 31
ocen krytyków
Avengers
powrót do forum filmu Avengers

Akcja pełną gębą. Nie rozumiem tylko ludzi porównujących oceny tego typu filmów z filmami typu np Ojciec chrzestny - to inne gatunki, czemu innemu służą i nie powinno się ich porównywać

atak_mutanta

W swoim gatunku tak, ale mnie takie filmy jakoś nie jarają

ocenił(a) film na 10
Muzeelo

To już kwestia gusty. Dla mnie takie to akurat dobra rozrywka, dobre odmóżdżacze

ocenił(a) film na 10
Muzeelo

tzn gustu oczywiście

ocenił(a) film na 10
atak_mutanta

Jeremy Renner I Robert Downey Jr. 2 wielkich moim zdaniem 0 mocy a ponadprzeciętna precyzja i i ponadprzeciętny intelligent mimo braku mocy, a Renner nawet dostał serial co świadczy że jest świetny, Jr w spider menie 1 i 2 no nie można powiedzieć ze ta 2 nie jest wielka

ocenił(a) film na 10
szwecja993

Że tak nawet zażartuje wielka 2 Fantastyczna 4

ocenił(a) film na 10
szwecja993

Downey jak zwykle super, a Renner też jest znakomity, mam tylko nadzieję, że szybko pozbiera się po tym wypadku, bo konkretnie się poharatał - szczęście, że w ogóle przeżył

ocenił(a) film na 7
atak_mutanta

EX POST FACTO...
Czekam na ekranizację tego komiksu o AVENGERS, czyli pojedynek nowych Mścicieli (w składzie Black Knight, Crystal, Sersi, Vision, Quicksilver, Black Widow, Hercules, Swordsman oraz gościnnie Thor i Kapitan Ameryka).
To już zupełnie nowy zespół, który musi się zmierzyć z zupełnie nowym przeciwnikiem - Proctorem i jego The Gatherers.
Na stronach komiksu (Mega Marvel 2-3/1996 r.) była to prawdziwa wojna światów.
Aż się prosi o ekranizację!
I byli to Mściciele, którzy wreszcie mieli... narządy! Którzy kopulowali, mieli dzieci... Niezwykła jak na Marvela, zdumiewająco dojrzała rzecz (MegaMarvel 11 i 12).

ocenił(a) film na 10
AutorAutor

No, jakby nie patrzeć byłoby BARDZO ciekawie

ocenił(a) film na 7
atak_mutanta

Ano byłoby! Gratis: https://www.youtube.com/watch?v=4LrRgHyo7ZU

ocenił(a) film na 10
AutorAutor

Dzięki

ocenił(a) film na 7
atak_mutanta

:-) https://www.youtube.com/watch?v=TweYDpJ9EZ8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones