PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568701}

Bóg cudów

God of Wonders
6,9 237
ocen
6,9 10 1 237
Bóg cudów
powrót do forum filmu Bóg cudów

Zgadzam się, że natura jest piękna, a wszechświat niesamowity :) Całkiem fajne zdjęcia przyrody,
można nacieszyć oko. Szkoda tylko, że w filmie zostaje pominięta ewolucja, a została zastąpiona
jakimiś bzdetami o Bogu. Zostawiam bez oceny.

Grandziarz94

Jak tytuł mówi film jest o Bogu. Zrób sobie film "Ewolucja cudów" i wychwalaj w nim ewolucję i pomiń Boga. Nie będziesz miał wówczas bzdetów, jak to określiłeś.

cross_3

Bardziej chodziło mi o to, że za każdym razem kiedy wspominano o Bogu, można było zastąpić go słowem ewolucja i wyszłoby na to samo.

Grandziarz94

Bo ewolucja to bzdety, ta teoria została już obalona przez naukowców, zresztą sam Darwin pod koniec swojego dzieła zostawił przyszłym badaczom pewną furtkę do jej obalenia, zaznaczył , że może się mylić. Polecam obejrzeć film "Odkrywanie tajemnicy życia - Teoria inteligentnego projektu"- można obejrzeć na youtube z lektorem, film całkowicie naukowy, nie religijny. No chyba, że boisz się o swój lichy światopogląd.

raVadrian

Chętnie obejrzę jak znajdę czas i zdam Ci relację. Dziękuję

raVadrian

Obejrzałem. Nie przekonało mnie

Grandziarz94

moze sprobuj ten dokument
https://vimeo.com/102393449
i spojrzysz na polozenie naszej pieknej planety z innej strony. bo jej polozenie i perfekcyjne zaprojektowanie by powstalo na niej tak roznorodne zycie jakie widzimy dookola nie jest dzielem przypadku tylko wpsanialym Bozym projektem. pozdrawiam

tomekorka

A inne planety są stworzone dla szpanu, tak?

Grandziarz94

Bóg udekorował wszechświat w różne galaktyki gwiazdy i planety ale życie stworzył tylko na naszej planecie i stworzył nas ludzi na swoje podobieństwo. poza tym stworzeniem kryje sie jeszscze plan jaki dla nas ludzi przygotowal ale dzisiaj ludziom trudno w to wierzyc ze wzgledu na otaczajacy nas swiat, filmy i ksiazki o kosmitach przeczace Jego istnieniu i wiele innych rzeczy. ja szukalem odp na pytania przez 20 lat skad pochodzimy czy jestesmy sami we wszechswiecie czy istnieje zycie po smierci itp i dopiero niedawno zwrocilem uwage na Niego. Zaczalem czytac Pismo Sw i od tej pory znam odp na wszystkie dreczace mnie pytania.

tomekorka

To cieszy mnie to bardzo, mimo że się z Tobą nie zgadzam. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones