film

Błękitna głębia 2: Rafa

Into the Blue 2: The Reef
2009
1h 32m
5,4 2 653
oceny
5,4 10 1 2653
Złap falę i przeżyj ekstremalną, oceaniczną przygodę z filmem "Błękitna Głębia 2: Rafa", który opowiada historię dwojga lubiących ryzyko nurków. Sebastian (Chris Carmack)... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Błękitna głębia 2: Rafa zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Złap falę i przeżyj ekstremalną, oceaniczną przygodę z filmem "Błękitna Głębia 2: Rafa", który opowiada historię dwojga lubiących ryzyko nurków. Sebastian (Chris Carmack) i Dani (Laura Vandervoort) to seksowna para, która w zamian za duże pieniądze podejmuje się poprowadzenia grupy nurków w głąb otaczającej wyspę rafy. Podwodna eskapadaZłap falę i przeżyj ekstremalną, oceaniczną przygodę z filmem "Błękitna Głębia 2: Rafa", który opowiada historię dwojga lubiących ryzyko nurków. Sebastian (Chris Carmack) i Dani (Laura Vandervoort) to seksowna para, która w zamian za duże pieniądze podejmuje się poprowadzenia grupy nurków w głąb otaczającej wyspę rafy. Podwodna eskapada pośród bogatej hawajskiej rafy przeradza się jednak w niebezpieczną wyprawę, podczas której próbie poddane zostaną nie tylko umiejętności pary, ale również ich miłość oraz wola życia.

studio
Brookwell-McNamara Entertainment / Mandalay Pictures / MGM Home Entertainment
tytuł oryg.
Into the Blue 2: The Reef
inne tytuły
Zdjęcia do filmu kręcono w Honolulu i na wyspie O'ahu (Hawaje, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Kto wystawia ocenę 1/10??? Ja takiej oceny nie dałam nawet znienawidzonemu przeze mnie pewnemu filmowi! Tego filmu nie można nazwać nieporozumieniem. Ma on jakąś fabułę, ma trochę akcji. Na pewno nie jest jednym z lepszych filmów, ale zły też nie jest. 5/10

"Masakra", "Tragedia", "Badziewie", "Debilizm", "Beznadzieja"...

więcej

Badziewie

ocenił(a) film na 2

Ale badziew ! Ja myślałem że to jakiś erotyk - zdjęcia , aktorzy to normalnie kino najniższej klasy !

Drewno plażowe

użytkownik usunięty

Gwiazdka za prawdziwe podwodne ujęcia. Pod wodą bohaterowie nic nie mówili, na lądzie dialogi smakowały wiórkami kokosowymi z torebki.

Film przeciętny. Zdecydowanie gorszy od pierwszej części. Aktorstwo słabe,ale za to soundtrack dobry. Można obejrzeć z ciekawości.

Obejrzałem i chcę dam 10 bo Laura jest super

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones