PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39459}

Błękitne jak piekło

Bleu comme l'enfer
7,3 14
ocen
7,3 10 1 14
Błękitne jak piekło
powrót do forum filmu Błękitne jak piekło

Czy ten film został wydany na jakimkolwiek nośniku?

Khaosth

Też czekam na odpowiedź :/.

ocenił(a) film na 9
Bortnia

Jest coś takiego
http://static1.sumodb.com/media/cache/a3/bc/a3bcb626caff85a30f9e622833b9c482.jpg
więc było na DVD, ale pewnie po żabojadzku :(

ZSGifMan

<forumowa archeologia>
Zawsze można spytać typka, który wrzucił ten filmik: https://youtu.be/JCGTjdUTVho Możliwe, że dorwał się do kasety, na której nagrano film podczas polskiej emisji w 1990.

ocenił(a) film na 9
Daguchna

Bardzo ciekawy wykopek! :)
Zawsze mnie zadziwiały przeróżne pasje ludzi, którzy np. jak tutaj nagrywali sobie sygnały końcowe/testowe i to tyle lat temu. Potem po wiekach leżakowania wrzucają takie dojrzałe skamielisko na YT i teraz mamy po prawie 29 latach całkiem smakowity kąsek.

Sam film oglądałem wtedy w TP kanał 1, bardzo mi się podobał, była upalna letnia nocka. Dzięki opisowi filmu z szumami znam dokładną datę projekcji, bo wcześniej celowałem zgrubnie lipiec-sierpień 1990, a zaznaczyłem sobie 4 sierpnia - teraz wiem, że niewiele się pomyliłem, raptem trzy tygodnie.
"Bleu comme l'enfer" udało mi się ściągnąć P2P po latach poszukiwań jakoś chyba między 2008 a 2009, dokładnie już nie pamiętam, ale gdzieś na dyskach raczej jeszcze mi zalega, więc do sprawdzenia. Wersja była dosyć średnia i ORG bez napisów czy lektora, lecz i tak obejrzałem z uśmiechem na ustach i łezką w oku, choć już tak wielkiego wrażenia na mnie nie zrobił. Pamiętam, że była wtedy wiosna, ciemna, mokra i zimna noc - dla kontrastu z moją jego premierą.
Screener na VHS z polskiej emisji z 1990 byłby istną perłą!

Dzięki za wrzutkę, pozdrawiam ;)


P.S.
Fajnie, że po latach znowu wypływają jakieś przemyślenia, nowe wiadomości itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones