PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676364}

Babadook

The Babadook
6,0 65 086
ocen
6,0 10 1 65086
7,2 30
ocen krytyków
Babadook
powrót do forum filmu Babadook

kilka razy pomijalem ze wzgledu na tytul i niska ocene - myslalem ze to jest bardziej banalny film. Film niesamowcie oddaje atmosfere depresji i psychozy w ktorej pograza sie glowna bohaterka. Nastawialem sie na "lekki'' horror a tymczasem bylem wstrzasniety. Film pokazuje jak demony ktore zyja w naszej psychice moga nami zawladnac. I w sumie ten film mnie przestraszyl duzo bardziej niz najstraszniejszy horror a paranormalnych zjawiskach ktore mozna z przymruzeniem oka obejrzec i zapomniec. Atmosfera uchwycona w tym filmie sprawila ze ta cala systuacja byla dla mnie jakos strasznie prawdziwa i film pozostawil na dluzszy czas atmosfere niepokoju, takiego strachu przed potworami zrodzonymi w naszych umyslach.

les1212

Czy mógłbyś podpowiedzieć gdzie obejrzałeś.

ocenił(a) film na 8
mania811

Ja ogladalem na Amazon instant video za chyba 99p.

ocenił(a) film na 9
les1212

Polecam obejrzeć ponownie to fenomenalne dzieło - znając zakończenie, można inaczej podejść do tego co dzieje się na ekranie.

ocenił(a) film na 8
les1212

Bo ten film to dramat, a na filmwebie jest promowany jako horror. Ja sama horrorów nie lubię, ale ktoś mi podpowiedział, że to nie to, tylko dlatego go obejrzałam. Niska ocena wynika pewnie z tego, że widzowie nastawiają się na mało inteligentne straszydło i nie rozumieją, o co w nim chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones